Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Kıdemli Bilgi Teknolojileri Müfettişi (Senior IT Auditor) Yeni Personeller Aradığını Duyurdu!

TEB Kıdemli Bilgi Teknolojileri Müfettişi (Senior IT Auditor) Yeni Personeller Aradığını Duyurdu!

-

TEB tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Kıdemli Bilgi Teknolojileri Müfettişi pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımı Detayları

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları kapsamında olan duyuruda Kıdemli Bilgi Teknolojileri Müfettişi (Senior IT Auditor) pozisyonunda istihdam sağlanacağı, bu pozisyon için başvuru yapacak olan adayların sahip olması istenen özelliklerin ve niteliklerin neler olduğu, işe alımı gerçekleşen yeni personellerin hangi görevleri alacakları gibi detaylar da paylaşıldı.

Banka iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) bölümleriden mezun olması,
  • Bankacılık, denetim, bilgi teknolojileri, siber güvenlik gibi farklı disiplinlerde deneyimli olması,
  • Oracle SQL ve PL/SQL konularında bilgi sahibi (Toad, SQL  Navigator kullanmış olması tercih sebebidir), analitik düşünce yapısı sahibi olması,
  • Dijital süreçlerde, iş ve teknoloji risklerini bütüncül bakış açısı ile değerlendirme konusunda 4 ila 6 yıl tecrübeli olması,
  • Bilgi Teknolojileri Denetimi ve Siber Güvenlik konularında sertifikasyonları olması,
  • İleri düzeyde İngilizce bilgisinin olması gerekiyor.
  • Banka iş ilanları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak erkek adaylarda aranan şart ise askerlik görevlerini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmaları isteniyor.

TEB Banka Personel Alımları İş Başvurusu

TEB banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin, başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi Türk Ekonomi Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak Linkedin’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.linkedin.com/jobs/view/1331856214/

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,394BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,410TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler