HSBC Bank Gişe Yetkilisi Personel Alımları Başladı!

HSBC Bank tarafından duyurulan banka personel alımları ile Gişe Yetkilisi ihtiyacı bildirildi.

0
hsbc-bank-gise-yetkilisi-personel-alimlari-basladi

HSBC Bank tarafından duyurulan banka personel alımları ile Gişe Yetkilisi ihtiyacı bildirildi.

HSBC Bank İstanbul Geneli Personel Alımları

HSBC Bank banka iş ilanları ile ilgilenenler Gişe Yetkilisi personel alımlarına da ilgi gösterdiler. Banka tarafından yapılan duyurular kapsamında olan bu duyuruda başvuru sahipleri için gerekli tüm bilgiler paylaşıldı. Adaylar İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki HSBC Bank şubelerinde görev alacaklar. Banka iş başvurusu yapmak isteyen adayların 4 yıllık üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme ve Mühendislik gibi fakültelerinden mezun olması ve İşletme alanında yüksek lisans yapmış olması gerekiyor.

HSBC Bank Gişe Personellerinde Hangi Şartları Arıyor?

HSBC Bank bünyesinde kariyer yapmak üzere banka iş başvurusu yapacak kişilerin müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışacak olması, iletişim yeteneğinin gelişmiş olması, insanlarla ilişkide başarılı olması, analitik düşünebiliyor olması, dinamik, araştırmacı, yenilikçi ve gelişime açık olması gerekiyor. duyuruda Gişe Yetkilisi pozisyonu için başvuracak erkek adayların askerlik görevlerini yapmış veya en az 2 yıl tecilli olmasının istendiği de belirtiliyor.

HSBC Bank Yeni Personellerinin Görevleri

HSBC bank iş ilanları ile işe alınacak olan yeni personeller Banka adına iyi bir izlenim yaratmak, müşteri memnuniyeti sağlamak, temel bankacılık işlemlerini bankacılık mevzuatlarına uygun olarak gerçekleştirmek, şubelerin para akışında aktif rol almak gibi görevler üstlenecekler. HSBC Bank Gişe Yetkilisi eleman alımları 20 Ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

kariyer.net/is-ilani/hsbc-bank-a-s-gise-yetkilisi-2329627

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın