Ana Sayfa Banka İş İlanları Akbank İnsan Kaynakları Kariyer Yöneticisi Personel Alımı!

Akbank İnsan Kaynakları Kariyer Yöneticisi Personel Alımı!

-

Akbank banka personel alımları yapacağı pozisyonun İnsan Kaynakları Kariyer Yöneticisi olduğunu duyuruyor.

Akbank Yönetici Personel Arıyor

Akbank iş ilanları dahilinde yaptığı duyuruda yeni personellere ihtiyaç duyulduğunu, açık pozisyonun İnsan Kaynakları Kariyer Yöneticisi olduğunu bildirerek açık pozisyona dair yapılacak başvurularda ne gibi şartların, özelliklerin ve niteliklerin arandığı gibi bilgiler de paylaşıldı. Buna göre banka iş ilanları ile ilgilenen adayların Akbank’ın bu duyurusuna başvuru yapacak adayların üniversitelerde lisans ya da yüksek lisans eğitimi almış olması, ayrıntılara önem veren, insan ilişkilerinde başarılı, sorgulama ve araştırma yeteneği olması gerekiyor.

Akbank Yeni Personel Alımı İş Başvurusu

Banka iş başvurusu yaparak Akbank bünyesinde çalışmak istediğini bildiren ve bir bankada kariyer planına devam etmek isteyen kişilerin işe alımlarının sağlanması durumunda hangi görevleri ve sorumlulukları alacakları Banka tarafından yapılan duyuruda detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.akbank.com/JobSearchDetail/Index?id=2b63a18b-f4b4-e911-a2e9-005056a0368d&jobadid=36611455-f8b4-e911-a2eb-005056a0112e&prime=false

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler