Ana SayfaBanka İş İlanlarıTEB Dış Ticaret Operasyonları Yönetici Yardımcısı Personeller Arıyor!

TEB Dış Ticaret Operasyonları Yönetici Yardımcısı Personeller Arıyor!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

TEB – Türk Ekonomi Bankası banka iş ilanları ile yaptığı duyuruda Dış Ticaret Operasyonları Yönetici Yardımcısı personeller aradığını duyurdu.

TEB Yeni Personel Alımı Detayları

TEB banka personel alımları kapsamında yaptığı duyuruda açık pozisyonun Dış Ticaret Operasyonları Yönetici Yardımcısı olduğunu bildirdi. Banka tarafından yapılan bilgilendirme duyurusunda Türk Ekonomi Bankası’nda çalışmak üzere banka iş başvurusu yapacak olan adaylarda aranan özellikler de belirtildi. Buna göre yeni personeller Operasyon Merkezi bünyesindeki Dış Ticaret Operasyonları Yönetici Yardımcısı olarak çalışacaklar. Başvuru sahiplerinin en az üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümü mezunu olması ve İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Kariyer planında bankacılık alanı olan adayların ayrıca ileri seviyede İngilizce biliyor olması, bankaların Dış Ticaret Bölümlerinde Yönetici unvanı için en az 5,  Yönetici Yardımcısı unvanı için de en az 3 yıldır görev yapmış olması, hızlı çalışan, planlamada başarılı, Akreditif konusunda bilgi ve tecrübesi olması da gerekiyor.

TEB Personel Alımları Başvurusu Son Tarih

Türk Ekonomi Bankası iş ilanları içinde olan bu duyuru ile ilgilenen kişiler 12 Ağustos 2019 tarihine kadar başvuru yapabiliyorlar. Başvuru sahiplerinin İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Yeni personeller başvuruları değerlendirilip işe alımları sağlandıktan sonra Türk Ekonomi Bankası bünyesinde sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklar. İş ilanları için başvuru yapacak olan tüm adayların iletişim bilgilerini tam ve doğru vermeleri kendilerine sağlanacak geri dönüşler için önem taşımaktadır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-dis-ticaret-operasyonlari-yonetici-yardimcisi-2324539
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
66TakipçilerTakip Et
2,234TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

ING Bank İş İlanları: 2023 Haziran

ING Bank iş ilanlarında Haziran ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...

Kuveyt Türk İş İlanları: 2023 Haziran

Çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan Kuveyt Türk iş...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2023 Haziran

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de gelişmeyi...

Şekerbank İş İlanları: 2023 Haziran (Deneyimli-Deneyimsiz)

Şekerbank iş ilanları için aranan kriterler birbirinden farklıdır. Bazı banka personel alımları için en...

Garanti BBVA İş İlanları: 2023 Haziran (Lise-Lisans)

Ramazan boyunca Garanti Bankası iş ilanları yayında olup, personel alımları yapılmaya devam ediyor. Şube ağlarını sürekli olarak genişleten banka personel alımları yaparak da kadrolarını büyütmeye devam ediyor.

Yeni Merkez Bankası Başkanı Belli Oldu: Tarihinde İlk Kadın Başkan!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla hayata geçirilen atamalara yönelik karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna...