Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Birim Yöneticisi Alımı Yapacak!

Anadolubank Birim Yöneticisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank tarafından yayınlanan banka personel alımı ilanı ile birlikte bankanın İstanbul(Asya) Ümraniye şubesine Birim Yöneticisi personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Anadolubank Birim Yöneticisi Genel Kriterler

Anadolubank işe alım yapılacak banka personellerinin Üniversitelerin Ekonomi, Ekonometri, İstatistik, Mühendislik, İşletme veya Bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmalarına önem veriyor. Bankacılık sektöründe Aktif Pasif Yönetimi, Piyasa Riski ve ilgili alt/yan disiplinlerinde en az 10 yıllık deneyimi olmasına önem verirken, LCR, NSFR, SA-CCR, IRRBB, VaR, Stres testi vb. EBA, Basel ve uluslar arası uygulamalarına ve FRTB ve ICAAP konularına hakim olmalarını, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve Türev Araçlar Lisansına sahip olmalarına da önem veriyor.

Anadolubank tarafından yayınlanan banka iş ilanında belirtilen genel kriterler arasında adayların ileri sevide İngilizce biliyor olmasına özen gösterilirken, adayların MS Office uygulamalarına ileri seviyede kullanabiliyor olmasına da önem veriliyor.

İş başvurusu yapacak bankacı adayların iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerinin doğru girilmesini, aksi taktirde aday ile iletişim kurmakta zorlanılacağının bilgisini paylaşıyor.

Anadolubank İş Başvurusu

Bu banka iş ilanı 16 Temmuz 2019 tarihinde Anadolubank tarafından açılmış olup, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 01 Eylül 2019 tarihine kadar yapılacak iş başvuruları değerlendirilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-birim-yoneticisi-2246680
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.