Ana SayfaBanka İş İlanlarıAnadolubank Birim Yöneticisi Alımı Yapacak!

Anadolubank Birim Yöneticisi Alımı Yapacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

Anadolubank tarafından yayınlanan banka personel alımı ilanı ile birlikte bankanın İstanbul(Asya) Ümraniye şubesine Birim Yöneticisi personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Anadolubank Birim Yöneticisi Genel Kriterler

Anadolubank işe alım yapılacak banka personellerinin Üniversitelerin Ekonomi, Ekonometri, İstatistik, Mühendislik, İşletme veya Bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmalarına önem veriyor. Bankacılık sektöründe Aktif Pasif Yönetimi, Piyasa Riski ve ilgili alt/yan disiplinlerinde en az 10 yıllık deneyimi olmasına önem verirken, LCR, NSFR, SA-CCR, IRRBB, VaR, Stres testi vb. EBA, Basel ve uluslar arası uygulamalarına ve FRTB ve ICAAP konularına hakim olmalarını, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve Türev Araçlar Lisansına sahip olmalarına da önem veriyor.

Anadolubank tarafından yayınlanan banka iş ilanında belirtilen genel kriterler arasında adayların ileri sevide İngilizce biliyor olmasına özen gösterilirken, adayların MS Office uygulamalarına ileri seviyede kullanabiliyor olmasına da önem veriliyor.

İş başvurusu yapacak bankacı adayların iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerinin doğru girilmesini, aksi taktirde aday ile iletişim kurmakta zorlanılacağının bilgisini paylaşıyor.

Anadolubank İş Başvurusu

Bu banka iş ilanı 16 Temmuz 2019 tarihinde Anadolubank tarafından açılmış olup, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 01 Eylül 2019 tarihine kadar yapılacak iş başvuruları değerlendirilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-birim-yoneticisi-2246680
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,239TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Türkiye İş Bankası Risk Yönetimi ve Kredi Analitiği Uzmanı Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kategorisinde yayımlamış olduğu yeni bir ilanla personel alımı...

Kuveyt Türk Gezici Gişe Yetkilisi Alımı Gerçekleştirecek!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, banka iş ilanları kapsamında yeni bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilana...

Türkiye İş Bankası Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alacak!

Türkiye İş Bankası, banka iş ilanları kapsamında yayımladığı yeni bir ilanla personel alımı yapacağını...

Fibabanka, Müşteri Hizmetleri Uzmanı Alımı Yapacak!

Fibabanka, Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetleri departmanlarında sürekli ve tam zamanlı istihdam etmek üzere banka personel alımı yapacak.

Akbank, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan...

Bankaların Çağrı Merkezi Bölümleri

Bankaların çağrı merkezi bölümleri, kendi içinde de Çağrı merkezi teknik destek olan internet bankacılığı...