Anadolubank Birim Yöneticisi Alımı Yapacak!

0
Anadolubank Birim Yöneticisi Alımı Yapacak!

Anadolubank tarafından yayınlanan banka personel alımı ilanı ile birlikte bankanın İstanbul(Asya) Ümraniye şubesine Birim Yöneticisi personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Başlıklar

Anadolubank Birim Yöneticisi Genel Kriterler

Anadolubank işe alım yapılacak banka personellerinin Üniversitelerin Ekonomi, Ekonometri, İstatistik, Mühendislik, İşletme veya Bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olmalarına önem veriyor. Bankacılık sektöründe Aktif Pasif Yönetimi, Piyasa Riski ve ilgili alt/yan disiplinlerinde en az 10 yıllık deneyimi olmasına önem verirken, LCR, NSFR, SA-CCR, IRRBB, VaR, Stres testi vb. EBA, Basel ve uluslar arası uygulamalarına ve FRTB ve ICAAP konularına hakim olmalarını, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı ve Türev Araçlar Lisansına sahip olmalarına da önem veriyor.

Anadolubank tarafından yayınlanan banka iş ilanında belirtilen genel kriterler arasında adayların ileri sevide İngilizce biliyor olmasına özen gösterilirken, adayların MS Office uygulamalarına ileri seviyede kullanabiliyor olmasına da önem veriliyor.

İş başvurusu yapacak bankacı adayların iş başvurusu aşamasında iletişim bilgilerinin doğru girilmesini, aksi taktirde aday ile iletişim kurmakta zorlanılacağının bilgisini paylaşıyor.

Anadolubank İş Başvurusu

Bu banka iş ilanı 16 Temmuz 2019 tarihinde Anadolubank tarafından açılmış olup, aşağıda yer alan bağlantı vasıtası ile 01 Eylül 2019 tarihine kadar yapılacak iş başvuruları değerlendirilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolubank-birim-yoneticisi-2246680
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın