Burgan Bank Banka Sigortacılığı Yetkilisi Alımları Başladı!

0
Burgan Bank Banka Sigortacılığı Yetkilisi Alımları Başladı!

Burgan Bank tarafından yapılan banka personel alımları ile Banka Sigortacılığı Yetkilisi alımları yapılacağı duyuruldu.

Burgan Bank Bünyesinde Çalışacak Banka Sigortacılığı Yetkilisi Aranıyor

Burgan Bank iş ilanları ile yaptığı bilgilendirmede Banka Sigortacılığı Yetkilisi ihtiyacını duyurdu. Yapılan duyuruda banka iş başvurusu yapacak olan adayların 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen İİBF, Mühendislik Fakülteleri veya Bankacılık ile ilgili bölümlerinden mezun olması gerektiği bildirildi.

Burgan Bank başvuru sahiplerinin ayrıca Yangın, mühendislik, nakliyat poliçeleri başta olmak üzere elementer sigorta ürünleri konusunda minimum 2 yıllık terübeli olmasını, tercihen Broker tecrübesi olması,  hasar takip ve poliçe yenileme bilgisi olması olmasını da istiyor.

Burgan Bank Yeni Personellerde Aranan Özellikler

Burgan Bank kariyer planına bankacılık alanında devam etmek isteyen Banka Sigortacılığı Yetkilisi başvurularını bekliyor. Banka iş ilanları kapsamında olan duyuruda adayların satış ve pazarlama teknikleri konusunda bilgi sahibi olması, aktif olarak office programlarını kullanabiliyor (özellikle excel ve power point) olması, orta derecede İngilizce biliyor olması gerektiğini de bildiriyor. Burgan Bank iş başvurusu yapacak kişilerin İstanbul(Avr.) yakasında ikamet etmesi de istenenler arasında yer alıyor.

Burgan Bank Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Burgan Bank erkek adayların askerliğini tamamlamış olmalarını da istemektedir. Burgan Bank iş başvurusu yapacakların başvurularını 22 Eylül 2019 tarihine kadar kabul edeceğini bildiriyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-banka-sigortaciligi-yetkilisi-2347442
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın