DenizBank İK Ücretlendirme ve Özlük İşleri Uzman/Yetkilisi Alacak!

0
DenizBank İK Ücretlendirme ve Özlük İşleri Uzman/Yetkilisi Alacak!

DenizBank, yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre, İstanbul(Avr.) için alım yapacak olan banka, İK Ücretlendirme ve Özlük İşleri Uzman/Yetkili alımı gerçekleştirecek.

İşe Alınacak Olan Adaylarda Aranan Şartlar Neler Olacak?

Yayımlanan bu ilan doğrultusunda adaylarda bir takım şartlar arayacak olan banka, banka iş başvuruları gerçekleştiren adayların Üniversite mezunu olmasına bakacak. Öte yandan adayların Özlük İşleri ve bordrolama uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen Bankacılık sektörü) olması gerekmektedir. Tüm bunlar ile beraber işe alınacak olan adayların MS Office programlarını etkin kullanabiliyor olması, veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli olması, İletişim yönü güçlü ve takım çalışmasına yatkın olması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi olması, İstanbul(Avr.)’da ikamet eden ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş adaylar olması gerekecek.

İş ilanları arasından bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen ve özellikle de İngilizce bilen adaylar 19 Eylül 2019 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ik-ucretlendirme-ve-ozluk-isleri-uzman-yetkili-2344982
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın