Ana SayfaBanka İş İlanlarıDenizBank İK Ücretlendirme ve Özlük İşleri Uzman/Yetkilisi Alacak!

DenizBank İK Ücretlendirme ve Özlük İşleri Uzman/Yetkilisi Alacak!

Yayın tarihi:

Google Haberlere Abone Ol:

DenizBank, yayımlamış olduğu yeni bir iş ilanı ile banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Yayımlanan bu ilana göre, İstanbul(Avr.) için alım yapacak olan banka, İK Ücretlendirme ve Özlük İşleri Uzman/Yetkili alımı gerçekleştirecek.

İşe Alınacak Olan Adaylarda Aranan Şartlar Neler Olacak?

Yayımlanan bu ilan doğrultusunda adaylarda bir takım şartlar arayacak olan banka, banka iş başvuruları gerçekleştiren adayların Üniversite mezunu olmasına bakacak. Öte yandan adayların Özlük İşleri ve bordrolama uygulamaları konusunda en az 3 yıl deneyimli (Tercihen Bankacılık sektörü) olması gerekmektedir. Tüm bunlar ile beraber işe alınacak olan adayların MS Office programlarını etkin kullanabiliyor olması, veri analizi ve raporlama becerileri gelişmiş, analitik yönü kuvvetli olması, İletişim yönü güçlü ve takım çalışmasına yatkın olması, 4857 sayılı İş Kanunu, SGK Kanunu ve ilgili yönetmelikler konusunda bilgi sahibi olması, İstanbul(Avr.)’da ikamet eden ve erkek adaylar için askerlik görevini yerine getirmiş adaylar olması gerekecek.

İş ilanları arasından bu ilanın kendisi için uygun olduğunu düşünen ve özellikle de İngilizce bilen adaylar 19 Eylül 2019 tarihine kadar bu ilana başvuruda bulunabilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-ik-ucretlendirme-ve-ozluk-isleri-uzman-yetkili-2344982
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.