Ana SayfaBanka İş İlanlarıYapı Kredi Bankası İş Sürekliliği ve BT Risk Yönetimi Uzmanı Alımı Yapıyor!

Yapı Kredi Bankası İş Sürekliliği ve BT Risk Yönetimi Uzmanı Alımı Yapıyor!
Y

-

Yapı Kredi bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İş Sürekliliği ve BT Risk Yönetimi Uzmanı arandığı bildirildi.

Yapı Kredi Bankası Yeni Personel Alımları Yapıyor

Banka iş ilanları ile Yapı Kredi Bankası tarafından yapılan duyuruda İş Sürekliliği ve BT Risk Yönetimi Uzmanı olarak görev verilmek üzere yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi. Banka iş başvurusu yaparak işe alınan yeni personeller İstanbul(Avr.)(Beşiktaş)’da bulunan Yapı Kredi Bankacılık Üssü’nde BT Risk Yönetimi bünyesinde çalışacaklar. Yapı Kredi iş ilanları ile ilgilenen kişilerde aradığı özellikleri ve nitelikleri de belirtti. Adayların ayrıca Lisans veya Yüksek Lisans mezunu (Tercihen Üniversitelerin Mühendislik bölümlerinden mezun)olması, en az 2 yıllık iş deneyiminin bulunması, duyuruda belirtilen programlara hakim olması, iletişimde başarılı, ileri seviyede İngilizce bilmesi, yeni fikir ve çözümler üretme konusunda başarılı, yeniliklere ve teknolojiye açık olması gerekiyor.

Yapı Kredi BT Risk Yönetimi Uzmanı İş Başvuruları

Yapı Kredi bankası bu pozisyona dair iş başvuruları22 Eylül 2019 tarihine kadar kabul ediyor. İşe alınan yeni personeller İstanbul(Avr.)(Beşiktaş)’da çalışacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/yapi-kredi-is-surekliligi-ve-bt-risk-yonetimi-uzmani-2347356

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,361TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol