Fibabanka Bilgi Güvenliği Uzmanı Alımları Yapacak!

Google Haberlere Abone Ol:

Fibabanka A.Ş.tarafından yapılan işe alım duyurusunda Bilgi Güvenliği Uzmanı pozisyonu için banka personel alımları gerçekleştirileceği bildirildi.

Fibabanka İş Başvurusu Şartları Nelerdir?

Fibabanka bünyesinde görev verilmek üzere Bilgi Güvenliği Uzmanı personel alımı yapılıyor. Fibabanka yaptığı duyuruda başvuru yapmak isteyenlerde aranan nitelikleri ve özellikleri de açıkladı. Buna göre; banka iş ilanları ile ilgilenen ve Fibabanka iş başvurusu yaparak Bilgi güvenliği uzmanı olarak çalışma talebini ileten kişilerin; MS Office programları hakkında bilgi sahibi olunması, analitik düşünme kabiliyetlerinin gelişmiş olunması, Bilgi Güvenliği ve Uyum Uzmanı alımlarında ek olarak ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olunması, Merkezi Yönetim ve Raporlama Çözümleri konusunda bilgi sahibi olunması kriterleri sunulup, DLP ya da SIEM konuları hakkında tecrübe edinmiş ve SEH, CISM ve CISA sertifikalarına sahip adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank Yönetici Asistanı Alımı Yapıyor!

Fibabanka Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

Fibabanka iş ilanları ile ilgilenerek bu duyuruya başvuru yapan kişiler işe alınmaları halinde Banka’nın Bilgi güvenliğine ilişkin bildirimlerin gözetimini gerçekleştirecek, tespit edilen olayların yönetimi sürecinde aktif rol almak ve ilgili kurumlar (USOM, Sektör Some vb.) ile yazışmaları yürütecek, ağ ve bilgi güvenliği alanında yenilikleri takip etmekten sorumlu olacaklar. Fibabanka iş başvuruları 28 Eylül 2109 tarihine kadar devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)
https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-bilgi-guvenligi-uzmani-2350655

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
53TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

Emlak Katılım İş İlanları: Ağustos 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

TEB iş ilanlarında Ağustos ayı boyunca çok sayıda banka personel alımları yapmaktadır. Geniş...