Garanti BBVA İş Geliştirme Uzmanı Arıyor!

0
Garanti BBVA İş Geliştirme Uzmanı Arıyor!

Garanti BBVA tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İş Geliştirme Uzmanı ihtiyacından bahsedildi.

Garanti BBVA İş Geliştirme Uzmanı Alım Detayları

Yayımlanan banka iş ilanı kapsamında banka iş başvurusunda bulunacak adayların üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmaları ve iyi derecede İngilizce bilmeleri istenmektedir.

Garanti BBVA banka iş ilanları kapsamında yapılan bilgilendirmede İş Geliştirme Uzmanı pozisyonunda görev yapacak yeni personellere ihtiyaç olduğu belirtildi. Banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin İstanbul’da ikamet etmesi veya edebilecek olması gerekiyor. Kariyer planlarına bankacılık alanında devam etmek isteyen kişiler aranan şartları yerine getirmeleri halinde bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Garanti BBVA tarafından başvuru sahiplerinde hangi şartların arandığı da bildirildi.

Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların problem çözme, karar verme yetkinliklerine sahip olması, ileri düzeyde MS Office uygulamalarını kullanabilen, dikkatli, detaycı, süreç/veri ve sonuç odaklı olması ve tercihen İş akışı analiz araçları ve SQL hakkında bilgi sahibi olması gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank Yönetici Asistanı Alımı Yapıyor!

İş Geliştirme Uzmanın Görevleri

  • Teknolojik gelişmeleri ve piyasayı takip ederek yeni iş ve süreç geliştirmesi gerekir.
  • Çalıştığı iş kolu ile ilgili kendini ve çalışma şeklini yenileyebilmelidir.
  • Bireysel Kitle Bankacılığı biriminin, teknik geliştirme gerektiren tüm projelerinin Garanti Teknoloji tarafındaki takibini yapabilmeli,
  • Sorumlu olduğu tüm projelerde Garanti Teknoloji ve ilgili birimler ile gerekli koordinasyonu sağlayabilmek,
  • Proje ile ilgili her türlü statü, risk ve değişiklikleri takip ederek ilgili raporlama ve bilgilendirmeleri gerçekleştirmelidir.
  • Proje yönetim standartları çerçevesinde gerekli proje dokümantasyonunu zamanında ve kaliteli olarak oluşturulmalıdır.

Bu iş ilanı ilk olarak Linkedin.com’da yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos
https://www.linkedin.com/jobs/view/1357499663/?refId=4643745501565094008406&trk=d_flagship3_company
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın