Fibabanka Bireysel Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Fibabanka Bireysel Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor! Fibabanka İş Başvuruları! Detaylar İçin...

0
Fibabanka Bireysel Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Fibabanka A.Ş. tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda Bireysel Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Bireysel Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısı için Aranan Şartlar Nelerdir?

Banka iş ilanlarında Bireysel Krediler İzleme ve Tahsilat Uzman Yardımcısına yer veren Fibabanka’nın ilan için aradığı şartlar arasında;

  • Ön Lisans veya Lisans mezunu olması,
  • Bireysel Krediler tahsilat tecrübesi olması,
  • Ms Office uygulamaları konularına hakim olması,
  • Tercihen telefon ile tahsilat yapabilecek olması,
  • Ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Akıcı ve düzgün diksiyonu olan ve İkna kabiliyeti yüksek olması gerekmektedir.

Fibabanka İş Başvuruları

Fibabanka bu pozisyona dair iş başvurularını 22 Ağustos 2020 tarihine kadar kabul ediyor. İşe alınan yeni personeller İstanbul(Avr.)’da çalışacaklardır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-bireysel-krediler-izleme-tahsilat-uzman-yardimcisi-2524968
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın