Türkiye Finans Ürün ve Müşteri Güvenliği Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Ürün ve Müşteri Güvenliği Yöneticisi Alımı Yapıyor! Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Ürün ve Müşteri Güvenliği Yöneticisi Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Ürün ve Müşteri Güvenliği Yöneticisi olduğunu bildiriyor.

Türkiye Finans Ürün ve Müşteri Güvenliği Yöneticisi Arıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusundaİstanbıl şubesinde görev alabilecek üzere, Ürün ve Müşteri Güvenliği Yöneticisi alımı yapılacağı bildiriliyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesine katılmak isteyen kişilerde aranan özellikler, nitelikler ve diğer tüm detaylar Banka tarafından paylaşılıyor. Adaylarda aranan özellikler;

  • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olması,
  • Fraud risk analiz ve izleme alanlarında en az 6 yıl tecrübesi olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Dijital bankacılık, POS ve Kart alanlarına hakim olması gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Ürün ve Müşteri Güvenliği Yöneticisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 21 Eylül 2019 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Ağustos

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-urun-ve-musteri-guvenligi-yoneticisi-2316498
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın