Ana Sayfa Bankacılık CEPTETEB Temassız Ödeme

CEPTETEB Temassız Ödeme

CEPTETEB Temassız Ödeme! CEPTETEB İle Nasıl Ödeme Yaparım? Yurtdışından Nasıl Ücretsiz Para Çekerim? Detaylar İçin...

-

Müşterilerin CEPTETEB Temassız Ödeme özelliğini kullanabilmeleri için, seçmiş oldukları kredi kartlarıyla birlikte CEPTETEB Temassız Ödeme özelliğini aktif hale getirmeleri yeterli oluyor. Temassız ödeme özelliğini etkileştiren müşteriler, temassız ödeme noktaları üzerinden uygulamaya girmelerine gerek kalmadan, kredi kartı yerine cep telefonlarını kullanabilme olanağına sahip oluyorlar. Ayrıca CEPTETEB Temassız Ödeme kullananların, kullanım anında internet bağlantılarının olmasına da gerek kalmıyor.

50 TL ve yukarısında işlem gerçekleştirecek olan müşterilerin, CEPTETEB Temassız Ödemelerinde kart şifresini girmeleri koşulu bulunuyor.

CEPTETEB İle Nasıl Ödeme Yaparım?

Kullanıcılar, CEPTETEB temassız ödemeyle bilgisayar veya mobil cihazlarını tercih ederek vergi borçlarından, faturalara varana kadar pratik ödeme olanağına sahip oluyorlar.

CEPTETEB temassız ödeme ile birlikte otomatik ödeme talimati vererek, yapılan işlemleri de takip etmek zorunda kalmayacaksınız.

Yurtdışından Nasıl Ücretsiz Para Çekerim?

Yurtdışına gidecek olan müşteriler, CEPTETEB banka kartıyla birlikte yurtdışında ücretsiz olarak para çekebiliyorlar.

CEPTETEB anlaşmalı olan yurt dışı ATM’lerinden ücret ödemeden para çekebilme özelliğine sahip olan müşteriler, TL bazının yanı sıra yabancı para cinsi üzerinden de nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Yurt dışında ücretsiz para çekme özelliği CEPTETEB ile 6 kıtada, 50.000 ATM ile müşterilere sunuluyor.

Müşteriler CEPTETEB İle;

Ev telefonu, cep telefonu, doğalgaz, su, internet ve elektrik fatuları gibi faturalar için ödeme talimatı verebiliyorlar.

Otomatik Ödemeler; istenirse hesap üzerinden, istenir kredi kartından gerçekleştiriliyor.

Talimat vermeden fatura ödeme için de ödemelerini 7 gün 24 saat, internet üzerinden yada mobil şubelerden yapabiliyorlar.

CEPTETEB Uyumlu Cep Telefonları

Android 4.4 ve üzerinde sürüme sahip olan işletim sistemli ve aynı zamanda NFC destekli cep telefonları.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,255BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
30TakipçilerTakip Et
2,400TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler