TEB POS Satış Temsilcisi Banka Personelleri Alımı Yapacak!

TEB POS Satış Temsilcisi Banka Personelleri Alımı Yapacak! Türk Ekonomi Bankası Yeni Personel Alımları! Detaylar İçin...

0
TEB POS Satış Temsilcisi Banka Personelleri Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası, banka iş ilanları şeklinde yaptığı duyuruda Ankara Şubesi için POS Satış Temsilcisi aradığını bildirdi.

Başlıklar

TEB Banka Satış Personeli Alımları

Türk Ekonomi Bankası tarafından yapılan banka personel alımları bilgilendirmesinde POS Satış Temsilcisi olarak yeni personellere ihtiyaç duyulduğu, işe alımı sağlanacak olan kişilerde aranan özelliklerin ve şartlarından neler olduğu, banka iş başvurusu son tarihinin ne zaman olduğu, yeni satış personellerinin TEB bünyesinde ne iş yapacakları gibi ayrıntılar da paylaşıldı. TEB kariyer planları dahilinde bir bankada saha satış ekibinde çalışmak bulunan kişileri işe alacak. Başvuru sahibi adaylar Türk Ekonomi Bankası’nın POS cihazlarının bağlanması işlemlerinin gerçekleştirilmesinde görev alacaklar. İş başvurusu yapmak isteyen kişilerin satış ve bankacılık alanında kariyer hedeflerinin olması, maaş+prim ile çalışacak olmayı kabul etmesi, iletişimde ve insan ilişkilerinde başarılı olması, seyahat için bir engelinin olmaması, sahada yoğun ve esnek bir tempoda çalışmayı başaracak olması ve Ankara’da ikamet etmesi gerekmektedir..

İlginizi Çekebilir:  ING Bank İş İlanları: 2022 Ağustos

POS Satış Temsilcisinin Görevleri

Türk ekonomi Bankası iş ilanları kapsamındaki bu duyuru için başvuru yapacak olan adaylar TEB işe alım departmanı tarafından değerlendirmeye alınacak olup, işe alıma uygun olmaları halinde müşterilerle birebir temas kurarak POS cihazı ürünlerinin satışını sağlamak üzere tanıtım ve pazarlamasını yapacaklar. Bu kişilerin öncelikli görevi TEB adına satış yaptığı ürünler ile ilgili doğru ve net bilgilerin müşterilere ulaştırılması olacak. TEB yeni banka personeli iş başvuruları 02 Kasım 2019 tarihine kadar kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Ağustos
https://www.kariyer.net/is-ilani/teb-turk-ekonomi-bankasi-bolge-pos-satis-temsilcisi-ankara-2367486
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın