Albaraka Türk Katılım Bankası Validasyon Yöneticisi Personel Alımları!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

Albaraka Türk Katılım Bankası Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Albaraka Türk Katılım Bankası’nın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Validasyon Yöneticisi olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Başvuru sahiplerinde aranan şartlar arasında;

  • 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Matematik Müh., İşletme Müh., Endüstri Müh., Matematik, İstatistik gibi bölümlerden mezun olması,
  • Analitik düşünebilme yeteneğine sahip, takım çalışmasına yatkın, sonuç odaklı olması,
  • İstatistik ve modelleme konularında bilgi sahibi olması
  • SAS Enterprise Miner ve SQL analitik ürünleri kullanmada tecrübeli olması,
  • Ekip yönetimi konusunda en az 3 yıl deneyimli olması,
  • Tercihen bankacılık sektörü deneyimi bulunması gerekmektedir.

Albaraka Türk Validasyon Yöneticisi Alımı İş Başvuruları

Albaraka Türk iş ilanları ile ilgilenen adayların bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Albaraka Türk Katılım Bankası iş başvuruları ilgili departmanca 01 Kasım 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-validasyon-yoneticisi-2178565
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın