Türkiye Finans Yazılım Uzmanı Alımlı Yapıyor!

Türkiye Finans Yazılım Uzmanı Personel Alımları! Türkiye Finans Yeni Personeller Aradığını Duyurdu! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Yazılım Uzmanı Personel Alımları!

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından banka iş ilanları takipçilerini ilgilendiren bir duyuru yapıldı.

Türkiye Finans Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın yaptığı banka personel alımları bilgilendirmesinde Yazılım Uzmanı olarak görev yapacak kişilere ihtiyaç olduğu, başvuru sahiplerinin ne gibi özelliklere sahip olmasının istendiği, başvuru şartlarının neler olduğu, en son hangi tarihe kadar başvuru yapılabildiği, yeni personellerin işe başladıktan sonra hangi görevlerde bulunacakları gibi ayrıntılar paylaşıldı. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesinde çalışma talebini ileten kişilerin;

  • Üniversitelerin Bilgisayar veya Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olması,
  • .Net, C#, SQL Server biliyor olması,
  • Tercihen bankacılık sektöründe tecrübeli olması,
  • Teknolojiye ve yazılıma meraklı olması,
  • Yazılım geliştirme süreçlerine ilgi duyan, gelişime açık olması gerekmektedir.

Türkiye Finans Yazılım Uzmanı Alımı İş Başvuruları

Türkiye Finans iş ilanları ile ilgilenen adayların bankacılık alanında kariyer planları olan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Türkiye Finans iş başvuruları ilgili departmanca 1 Ocak 2021 tarihine kadar kabul edilmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-yazilim-uzmani-2160278
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın