Ana SayfaBankacılıkYurt Dışı Para Transferi İçin KuveytTürk MoneyGram

Yurt Dışı Para Transferi İçin KuveytTürk MoneyGram

Yurt Dışı Para Transferi İçin KuveytTürk MoneyGram! Gönderim Ve Alım Yapmak İçin Yapmanız Gerekenler! Detaylar İçin...

-

Tüketicilerin dünyanın çeşitli bölgelerine para transferi yapabildiği bu sistem, dünya çapında 200 farklı ülkede 334.000 acentelik uluslararası bir ağa sahip durumda. KuveytTürk, MoneyGram ile müşterilerine yapacakları para transferlerinin güvenilir olduğunu ve bir sıkıntı yaşanmayacağını vadediyor. Aynı zamanda aynı işlemleri yapan diğer sistemlerden çok daha hesaplı olduğu iddiasında. Yapılacak her işlem için ücretsiz mesaj göndermek mümkün. İşlem gerçekleşmeden önce para transferinde alım yapacak müşteri hangi para biriminde ne kadar bir para alacağını görebiliyor. Bu sayede de işlemi gerçekleştirip gerçekleştirmeme adına daha kolay karar verebiliyor.

MoneyGram yurt dışında çalışan işçiler, yurt dışında eğitim gören öğrenciler, seyahat edenler, yurt dışına seyahat eden iş adamları tarafından kullanılabilirliği yüksek bir para transfer sistemi.

Gönderim Yapmak İçin

MoneyGram sistemi ile gönderim yapmak için herhangi bir KuveytTürk şubesine gidip bir MoneyGram gönderim formu doldurmak yeterli oluyor. Formu ve nüfus cüzdanını verip gönderilecek miktarın ödemesi de yapılarak işlem başlatılmış oluyor. Müşterinin, transferin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi için aldığı gönderim formu kopyasındaki referans numarasını alıcıya bildirmesi gerekiyor.

Alım Yapmak İçin

MoneyGram sistemi aracılığıyla transfer edilen parayı almak için en yakın KuveytTürk şubesine gidilerek MoneyGram alım formu doldurmak gerekiyor. Para transferini yapan müşteriden alınan referans numarası forma yazılıyor. Müşteri referans numarasını yazdığı form ve kimliğini şube yetkilisine teslim ederek parasını ve formun kopyasını kısa süre içerisinde alabiliyor.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,393BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
38TakipçilerTakip Et
2,409TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler