Garanti BBVA Kart Güvenliği Riskli İşlem İnceleme Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti BBVA Kart Güvenliği Riskli İşlem İnceleme Yetkilisi Alımı Yapıyor! Garanti BBVA Banka Personel Alımları! Detaylar İçin...

0
Garanti BBVA Kart Güvenliği Riskli İşlem İnceleme Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Garanti BBVA tarafından banka personel alımları konulu yapılan duyuruda yeni personellere ihtiyaç olduğu bildirildi.

Başlıklar

Garanti BBVA Banka Personel Alımları

Garanti BBVA banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı bilgilendirmeyle Kart Güvenliği Riskli İşlem İnceleme Yetkilisi olarak görev yapacak yeni personellere ihtiyaç duyduğunu bildirdi. İş ilanları ile ilgilenen kişilerin yakın takip etiği bu duyuruda başvuru yapmak isteyen adaylarda aranan şartlar ve başvuruların en son hangi tarihe kadar kabul edildiği gibi detaylar da paylaşıldı. Buna göre bir bankada çalışmak ve kariyer basamaklarını bankacılık sektöründe çıkmak isteyen adayların;

  • En az 4 yıllık Lisans programı mezunu olması,
  • Değişen vardiyalara uyum sağlayabiliyor olması,
  • MS Office kullanabiliyor olması,
  • Esnek çalışma saatlerine uyumlu olması,
  • Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olması,
  • Takım çalışmasına uyumlu olması,
  • Problem çözme becerisi gelişmiş olması,
  • İş kalitesini ön planda tutuyor olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Garanti BBVA Yeni Personel Alımı İş Başvurusu

Garanti BBVA tarafından gerçekleştirilecek olan bu personel alımına banka iş başvurusu yapacak olan adaylar süreçleri tamamlayarak işe alınmaları halinde kart dolandırıcılıkları izleme sistemi üzerinde riskli işlemleri incelemek, inceleme esnasında şüpheli görülen işlemler için kart sahibini arayarak işlemin yapıldığına dair teyit almak, müşteriye ulaşılamadığı durumlarda, kart hamilinin bağlı olduğu şubeye konuyla ilgili bilgilendirme e-maili göndermek ve şubenin müşteriye ulaşması ve bilgi dönülmesini istemek ve provizyona kapalı olan kartlar için şube ve Çağrı Merkezi’nden gelen talepleri karşılamaktır. Garanti BBVA iş başvuruları ilgili birim tarafından 27 Eylül 2019 tarihine kadar kabul ediliyor.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!
https://www.kariyer.net//is-ilani/garanti-bbva-kart-guvenligi-riskli-islem-inceleme-yetkilisi-2184346
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın