Türkiye Finans Banka Gayrimenkulleri Değerleme Yöneticisi Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Banka Gayrimenkulleri Değerleme Yöneticisi Alımları Yapıyor! Türkiye Finans Yeni Personel Alımı İş Başvuruları! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans Banka Gayrimenkulleri Değerleme Yöneticisi Alımları Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka iş ilanları Gayrimenkulleri Değerleme Yöneticisi pozisyonu için istihdam sağlayacağını bildirdi.

Türkiye Finans Yeni Banka Personel Alımları

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan iş ilanları konulu bilgilendirmede Gayrimenkulleri Değerleme Yöneticisi olarak görev yapacak yeni personellerin işe alınacağı bildirildi. Banka tarafından yapılan duyuruda adaylarda Türkiye Finans’ın aradığı özellik ve niteliklerin neler olduğu, en son hangi tarihe kadar banka iş başvurusu yapılabildiği, adayların işe alınmaları halinde ne gibi görev ve sorumluluklar alacakları da detaylı bir şekilde belirtildi. Banka personel alımları ile ilgilenen ve bu duyuruya başvuru yapacak olanların;

  • Üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, Harita Mühendisliği, vb. bölümlerinden mezun olması,
  • Gayrimenkul alım-satım, değerleme vb. alanlarda en az 5 yıl deneyimi olması,
  • Sektörle ilgili mevzuata ve temel dinamiklere hakim olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması,
  • Aktif olarak araç kullanabiliyor olması,
  • Seyahat engeli olmaması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Türkiye Finans Yeni Personel Alımı İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesine katılmak ve bir bankada kariyer hedefleri doğrultusunda çalışmak isteyen adaylar haklarında yapılacak değerlendirme sonrasında işe alınırlarsa Banka aktifinde yer alan gayrimenkullerin satış süreçlerini uçtan uca yönetmek, satış tekliflerini hazırlamak ve yetkili komitelere sunmak ve satış kararı onaylanan gayrimenkullerin satış sürecini yönetmek gibi görevler alacaklar. Türkiye Finans 5-10 yıl deneyimli adayların başvurularını kabul ediyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans Katılım Bankası’nda çalışmak isteyenlerin başvuruları 02 Aralık 2019 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!
https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-banka-gayrimenkulleri-degerleme-yoneticisi-2385451
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın