Aktif Yatırım Bankası Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı Alımı Yapıyor! Son Başvuru Ne Zaman? Detaylar İçin...

0
Aktif Yatırım Bankası Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı alımları yapılacağı bildirildi.

Başlıklar

Aktif Yatırım Bankası Personel Alımı

Müşterilerini şubeye getirmek zorunda kalmadan kendileri müşterilerinin yanına giden, müşterileri neredeyse orada olmayı prensip haline getiren, yaygın bir hizmet ağına sahip olan ve Doğrudan Bankacılık modelini benimseyip, ülkemizde ilk ve tek Doğrudan Bankası olan Aktif Yatırım Bankası kadrolarına Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı alımları yapıyor. Aktif Yatırım Bankası’nın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların;

  • Üniversitelerin İktisat / Ekonomi / Maliye / İşletme vb.  lisans bölümlerinden mezun olması,
  • Genel Muhasebe ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (IFRS) bilgisi olması,
  • Tercihen bağımsız denetim şirketlerinde, banka veya finans kurumlarında finansal raporlama konusunda 2- 3 yıl deneyimli olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Ağustos

Son Başvuru Ne Zaman?

Aktif Yatırım Bankası Veri Tabanı Yöneticisi Personel Alımları için banka iş ilanında belirtilen bilgiler ışığında İstanbul (Avr.) Şişli şubesi için Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı olarak görevlendirilecek adaylardan iş başvurusu beklenmektedir. Son başvuru tarihi 16 Kasım 2019 Pazartesi günüdür.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-gozetim-raporlama-ve-finansal-uyum-uzmani-2375592
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın