Ana SayfaBanka İş İlanlarıAktif Yatırım Bankası Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı Alımı Yapıyor!

Aktif Yatırım Bankası Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı Alımı Yapıyor!
A

Aktif Yatırım Bankası Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı Alımı Yapıyor! Son Başvuru Ne Zaman? Detaylar İçin...

-

Aktif Yatırım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı alımları yapılacağı bildirildi.

Aktif Yatırım Bankası Personel Alımı

Müşterilerini şubeye getirmek zorunda kalmadan kendileri müşterilerinin yanına giden, müşterileri neredeyse orada olmayı prensip haline getiren, yaygın bir hizmet ağına sahip olan ve Doğrudan Bankacılık modelini benimseyip, ülkemizde ilk ve tek Doğrudan Bankası olan Aktif Yatırım Bankası kadrolarına Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı alımları yapıyor. Aktif Yatırım Bankası’nın yayınladığı banka iş ilanına başvuru yapacak adayların;

  • Üniversitelerin İktisat / Ekonomi / Maliye / İşletme vb.  lisans bölümlerinden mezun olması,
  • Genel Muhasebe ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (IFRS) bilgisi olması,
  • Tercihen bağımsız denetim şirketlerinde, banka veya finans kurumlarında finansal raporlama konusunda 2- 3 yıl deneyimli olması,
  • İleri seviyede İngilizce biliyor olması gerekmektedir.

Son Başvuru Ne Zaman?

Aktif Yatırım Bankası Veri Tabanı Yöneticisi Personel Alımları için banka iş ilanında belirtilen bilgiler ışığında İstanbul (Avr.) Şişli şubesi için Gözetim Raporlama ve Finansal Uyum Uzmanı olarak görevlendirilecek adaylardan iş başvurusu beklenmektedir. Son başvuru tarihi 16 Kasım 2019 Pazartesi günüdür.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-gozetim-raporlama-ve-finansal-uyum-uzmani-2375592

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,352TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol