ICBC Turkey Kurumsal Bankacılık Satış Yöneticisi Alımı Yapıyor!

ICBC Turkey Kurumsal Bankacılık Satış Yöneticisi Alımı Yapıyor! ICBC Turkey Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih! Detaylar İçin...

0
ICBC Turkey Kurumsal Bankacılık Satış Yöneticisi Alımı Yapıyor!

ICBC Turkey tarafından yapılan işe alım duyurusunda Mersin Şube Kurumsal Bankacılık Satış Yöneticisi pozisyonu için banka personel alımları gerçekleştirileceği bildirildi.

ICBC Turkey Banka Personel Alımları

ICBC Turkey bünyesinde İstanbul (Asya) şubesinde görev verilmek üzere Mersin Şube Kurumsal Bankacılık Satış Yöneticisi personel alımı yapılıyor. ICBC Turkey yaptığı duyuruda başvuru yapmak isteyenlerde aranan nitelikleri ve özellikleri de açıkladı. Buna göre; banka iş ilanları ile ilgilenen ve ICBC Turkey iş başvurusu yaparak Kurumsal Bankacılık Satış Yöneticisi olarak çalışma talebini ileten kişilerin;

  • Üniversite mezunu olması,
  • Bankacılık alanında en az 5 yıllık tecrübesi olması,
  • Kurumsal Bankacılık hizmetleri ve ürünleri hakkında bilgi sahibi olması,
  • İkna edici iletişim becerisi olması,
  • Çözüm ve hedef odaklı olması,
  • İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olması,
  • Tercihen SEGEM belgesi ve BES sertifikası olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

ICBC Turkey Yeni Personel İş Başvuruları Son Tarih

ICBC Turkey banka iş başvurusu yaparak bir bankada kariyer hedefleyen kişilerin başvuruları 16 Aralık 2019 tarihine kadar ilgili birim tarafından kabul ediliyor. Başvuru sırasında iletişim bilgilerinin doğru verilmesi ICBC Turkey Bankası’nın sağlayacağı geri dönüşler için önemlidir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/icbc-turkey-bank-a-s-mersin-sube-kurumsal-bankacilik-satis-yoneticisi-2393511
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın