Burgan Bank Technology Trainee Alımı Yapıyor!

Burgan Bank Technology Trainee Alımı Yapıyor! Detaylar...

0
Burgan Bank Technology Trainee Alımı Yapıyor!

Burgan Bank yaptığı banka personel alımları kapsamında deneyimsiz Technology Trainee bulunmaktadır. Bankanın adaylarda aradığı şartlar ve diğer detaylar için yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank Technology Trainee için Aranan Şartlar Nelerdir?

Burgan Bank tarafından yayınlanan banka iş ilanları bilgilendirmesinde Technology Trainee alımı yapılıyor. Aranan şartlar arasında;

  • 27 yaşını aşmamış olması,
  • 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin Mühendislik fakültelerinin Bilgisayar, Matematik, Elektrik/Elektronik, İşletme ve Endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olması,
  • İleri seviyede İngilizce bilgisi olması,
  • Çözüm ve hedef odaklı, dinamik ve analitik düşünme yeteneği olması,
  • Değişime ve gelişime açık olması,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı ve ekip çalışmasına uyumlu olması,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl süre ile tecilli olması,
  • İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Eylül

Burgan Bank Yeni Personellerin Görevleri

Burgan Bank bünyesinde Technology Trainee olarak çalışacak yeni personeller kullanıcı arabirimi tasarlarken MVVM, MVP, MVC gibi patternlerin kavramsal olarak farklarını bilen ve geliştirdiği yazılıma uygun olanı seçebilen olmaları gerekiyor. Burgan Bank iş başvuruları 11 Nisan 2020 tarihine kadar ilgili departman tarafından kabul edilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-technology-trainee-2404489
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın