Emlak Katılım Bankası Genel Başvuruları Kabul Ediyor

Şube sayısını artıran Emlak Katılım Bankası genel başvuruları kabul ediyor. Genel başvuru niteliğinde açılan bu ilan hakkında detaylı bilgiler yazının devamında!

Genel Başvuru Ne Anlama Geliyor?

Hem diğer bankaların hem de Emlak Katılım Bankası’nın açtığı Genel Başvuru ilanı, bankada ilerleyen dönemlerde ihtiyaç halinde açılacak pozisyonlar içindir. Adayların yapması gereken CV’lerini eksiksiz bir şekilde yer alan ilana iletmek. Adayların görev almak istedikleri birim ya da şubeyi belirtilen ön yazı ile başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Hangi Şartlar Aranıyor?

Emlak Katılım Bankası Genel Başvuru ilanına başvuru yapabilmeniz için aşağıdaki şartları taşıyor olmanız gerekmektedir. Bunlar;

  • Asgari üniversite mezunu olmak,
  • Analitik düşünme yeteneğinin gelişmiş olması,
  • İletişim yeteneğinin gelişmiş olması,
  • Bankacılık deneyimi olmayan adayların 28 yaşından büyük olmaması,
  • Erkek adayların askerliklerini yapmış, muaf ya da en az 2 seneliğine tecil ettirmiş olmaları.

Bankacılık deneyimi gerektirmeyen başlangıç seviyesi pozisyonlar için adaylar Genel Yetenek Sınavı’na tabi tutulacaklar. Deneyim gerektiren ya da gerektirmeyen tüm pozisyonlar için ise herkes Kişilik & Yetkinlik Envanteri uygulamasına dahil olacak. Sınav ve envanter uygulamaları ile ise bilgi değerlendirme sürecine alınan adayların başvuruları olumlu sonuçlandığında bankanın ilgili kişileri iletişime geçecek.

Başvurular Ne Zaman Son?

Yayımlanan ilan için son başvuru tarihi belirtilmemiştir. Başvurular ise Emlak Katılım Bankası’nın resmi internet sitesinden gerçekleşmektedir. İlan ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

https://kariyer.emlakbank.com.tr/FUYJ7TE4LK6CWRBLKC6EF8W6DZ.JOB
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın