Burgan Bank Lise Mezunu Şoför Alımı Yapıyor!

Burgan Bank Lise Mezunu Şoför Alımı Yapıyor! Adaylarda Hangi Şartlar Aranıyor? Detaylar İçin...

0
Burgan Bank Lise Mezunu Şoför Alımı Yapıyor

Burgan Bank lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem Burgan Bank hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Burgan Bank Şoför Alımları için Aranan Şartlar

Burgan Bank’ın yayımladığı banka iş ilanları kapsamında Şoför alımı da bulunmaktadır. Çok sayıda banka personel alımları yapan banka, Şoför alımında banka iş başvurusu yapacak adayların en az 5 sene alanlarında tecrübe sahibi olmuş olmaları istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik görevlerini yerine getirmiş olmaları istenip, tüm adayların aynı zamanda;

  • En az lise mezunu olması,
  • Şirketlerin bünyesinde en az 5 yıl Şoförlük tecrübesi olması,
  • En az 10 yıllık sürücü belgesi olması,
  • SRC belgesi olması,
  • Tercihen Sarıyer, Maslak, Levent güzergahında ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Söz konusu banka personel alımları kapsamında şartlara uygun olan adaylar İstanbul’da görevlendirilecek olup, adayların İstanbul’da ikamet etmeleri, etmiyorlarsa da başvuru onayı sonrasında İstanbul’da ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir.

Sitemizde yayımlanan diğer banka iş ilanlarına banka personel alımları kategorisinde ulaşabilir, günlük güncel olarak açılan ilanları buradan takip edebilirsiniz.

Şoför Alımları Ne Zaman Son?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 19 Ocak 2020 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra aranan şartlara uygun olan adaylarla iletişime geçilecektir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.
https://www.kariyer.net/is-ilani/burgan-bank-a-s-sofor-2412835

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version