İş Bankası, Engelli, Lise Mezunu 13 Personel Alımı Yapıyor!

0
İş Bankası, Engelli, Lise Mezunu 13 Personel Alımı Yapıyor

Türkiye İş Bankası, engelli ve en az lise mezunu 13 banka personel alımı yapıyor. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Başlıklar

Adaylarda Hangi Şartlar Aranıyor?

İş Bankası İŞKUR’da 7’si Tekirdağ, 5’i Muğla olmak üzere 13 banka personel alımı yapıyor. Adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Erkeklerin askerlik ile ilişkilerinin bulunmaması.

Diğer şartlar ise aşağıdaki yer almaktadır.

  • Tekirdağ

Tekirdağ için yapılacak olan alımlarda adayların mülakat tarihi itibariyle 40 yaşını doldurmamış olmaları isteniyor. Başvurular İŞKUR’dan yapılacak olup, toplu iş görüşmesi 12 Aralık 2019 Perşembe saat 10:00’da Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleşecektir.

  • Muğla

Muğla için yapılacak olan alımlarda ise adayların 18 ile 30 yaş arasında olması isteniyor. Başvurular İŞKUR’dan yapılacak olup, toplu iş görüşmesi 3 Aralık 2019 Salı 13:30’da Muğla Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nde gerçekleşecektir. İş Bankası Muğla engelli banka personel alımları için iletişim adresi olarak 213 10 99 ve 213 11 00 numaralarını kullanabilirsiniz. Muğla için başvuru yapacak adayların toplu iş görüşmesi öncesinde İŞKUR’a görüşmeye katılacaklarını bildirmeleri talep edilmektedir.

Başvurularını İŞKUR’dan yapabilirsiniz. Aynı zamanda bankanın başvuru tarihini değiştirme hakkına sahip olduğunu unutmamalısınız.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın