Akbank, Müşteri İletişim Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Akbank, Müşteri İletişim Yetkilisi Alımı Yapıyor! Detaylar İçin...

0
Akbank, Müşteri İletişim Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Türk bankacılık sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olan Akbank, yayınlamış olduğu bir ilan ile çeşitli banka personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. İlanlardan biri de Müşteri İletişim Yetkilisi’dir. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Akbank Adaylarda Hangi Şartlara Bakacak?

Banka iş ilanları kategorisinde yayınlanan ilanda detaylı bilgi veren Akbank, adaylarda bir takım belli başlı şartlara bakacak. Bunlar;

  • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak,
  • 28 yaşını aşmamış olması,
  • İlana başvuruda bulunan adayların Kocaeli‘nde herhangi bir ilçede ikamet ediyor olması,
  • Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması,
  • İşe alınacak olan personelin deneyimli olup olmamasına bakmayacak.

Müşteri İletişim Yetkilisi Banka Bünyesinde Ne İş Yapacak?

Akbank iş ilanları kategorisinde yer alan bu ilana göre banka, Müşteri İletişim yetkisine Akbank Bankacılık Merkezi bünyesindeki genel müşterilerin talep, dilek ve şikayetleri hakkında gerekli işlemleri yerine getirmesini isteyecek. Üstelik işe alınan Müşteri İletişim yetkilileri ilk etapta bir eğitimden geçecek ve bankacılık alanında yetiştirilecek. İş başvuruları için belirlenen son tarih 2 Mart 2020‘dir. Ancak banka son başvuru tarihini değiştirme yetkisine sahiptir.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-musteri-iletisim-yetkilisi-2437658

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın