Türkiye Finans İç Kontrolör Yardımcısı Personel Alımları!

Türkiye Finans İç Kontrolör Yardımcısı Personel Alımları! Detaylar İçin...

0
Türkiye Finans İç Kontrolör Yardımcısı Personel Alımları!

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İç Kontrolör Yardımcısı pozisyonunda açık olduğu bildirildi.

Türkiye Finans Yeni Personeller Aradığını Duyurdu

Türkiye Finans Katılım Bankası banka iş ilanları çerçevesinde yaptığı duyuruda İç Kontrolör Yardımcısı Uzmanı olarak çalışacak yeni personellere ihtiyaç duyduğunu, bu personeller için son başvuru tarihini, aranan nitelikleri ve alacakları görevleri bildirdi. Türkiye Finans’ın duyurusuna göre banka iş başvurusu yapacak olan kişilerin;

  • İİBF Mezunu olması,
  • Denetim alanında isteyerek çalışıyor olması,
  • Seyahat engeli olmaması,
  • İstanbul’da ikamet ediyor olması,
  • Tercihen iyi derecede İngilizce biliyor olması,
  • İleri düzeyde MS Office programları kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Yeni Personel İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları arasında olan bu duyur için başvuru yapacak olanların başvuruları 2 Mayıs 2020 tarihine kadar kabul edilmeye devam edecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-a-s-ic-kontrolor-yardimcisi-2480737
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın