Garanti BBVA Ticari Şube Staj Programı Başvuruları Başladı

Garanti BBVA Ticari Şube Staj Programı başvuruları başladı. Öğrenciler için düzenlenen, öğrencilerin alanında uzman kişilerle tanışma fırsatı yakalayabileceği Garanti BBVA Ticari Şube Staj Programı ile ilgili detaylar yazının devamında…

Garanti BBVA Ticari Şube Staj Programı Detayları

Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi. Garanti BBVA bünyesinde çalışmak için banka iş başvurusu yapacak olan öğrencilerin;

  • İngilizceyi yazılı ve sözlü olarak iyi seviyede biliyor olması,
  • Örgün eğitim veren üniversitelerin 3. 4. sınıf veya Yüksek Lisans öğrencisi olması gerekmektedir.

İlk olarak online genel yetenek ölçümlemesine ve İngilizce sınavına katılmanız istenecektir. Bu süre için de başarılı olursanız, yine online olarak yapılacak birebir görüşmeye davet edileceksiniz.

Mezuniyet ve staj sonrasında; Garanti BBVA’nın İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ya da Gaziantep’te bulunan ticari şubelerinden birinde Müşteri İlişkileri Temsilcisi pozisyonunda Sales Trainee olarak görev almak için staj programı sonrasında birim ile yapılacak olan görüşmede başarılı olması yeterli.

Garanti BBVA Stajyer Öğrenci İş Başvuruları Son Tarih Ne Zaman?

Garanti BBVA iş ilanları ile ilgilenerek iş başvurusu yapan öğrencilerin başvuruları 30 Nisan 2020 tarihine kadar kabul edilecek. Görüşme davetleri ve tüm bilgilendirmeler e-posta ve SMS yoluyla bildirilecektir. Bu sebeple Garanti BBVA Kariyer’de bulunan e-posta adresinizin ve cep telefonunuzun güncel olması gerekmektedir.

Bu iş ilanı ilk olarak bankanın kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://kariyer.garantibbva.com.tr/public/Announcement.aspx
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın