Türkiye Finans Gişe Yetkilisi Personel Alımı Yapıyor!

1
Türkiye Finans Gelen Çağrı Yetkili Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası banka personel alımları yapacağı pozisyonun Gişe Yetkilisi olduğunu bildiriyor. Detaylara yazının devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Gişe Yetkilisi Alımı için Aranan Şartlar

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan banka iş ilanları duyurusunda İstanbul Kartal şubelerinde göre verilmek üzere Gişe Yetkilisi alımı yapılacağı bildiriliyor. Banka iş başvurusu yaparak Türkiye Finans bünyesine katılmak isteyen kişilerde aranan özellikler, nitelikler ve diğer tüm detaylar Banka tarafından paylaşılıyor. Buna göre kariyer hedeflerinde faizsiz bankacılık alanında görev almak olan kişiler bu duyuruya başvuru yapabiliyorlar. Adayların;

  • 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Sosyal Bilimler Fakültesi, İktisat, İşletme, Maliye, Çalışma Ekonomisi, Ekonometri, Uluslararası İlişkiler gibi bölümlerinden mezun olması,
  • Doğum tarihi 01.01.1993 ve sonrası olması,
  • İyi derecede İngilizce biliyor olması,
  • Yeniliklere ve gelişime açık olması,
  • Kendini sürekli geliştirmeye istekli olması,
  • Ekip halinde çalışmaya uyum sağlaması,
  • Microsoft Office uygulamalarına hakim olması
  • İstanbul‘da ikamet ediyor olması gerekmektedir.
İlginizi Çekebilir:  TEB İş İlanları: 2022 Ağustos

Türkiye Finans Katılım Bankası İş Başvuruları

Türkiye Finans Katılım Bankası iş ilanları kapsamında olan Gişe Yetkilisi pozisyonuna başvuru yapacak adayların Aksaray ve Kütahya illerinde ikamet ediyor olması gerekiyor. yeni personeller fon toplama, nakit bankacılık işlemleri, EFT – havale, döviz alım satım, vergi ve fatura ödemesi alma gibi işlemlerden sorumlu olacaklar. Türkiye Finans Katılım Bankası iş başvuruları 15 Ekim 2020 tarihine kadar gerçekleştirilebilecek.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkiye-finans-katilim-bankasi-kartal-sube-gise-yetkilisi-2560968
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

1 adet yorum var, sen de görüşlerini yaz!

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın