ICBC Turkey Kredi Kartı Başvurusu

ICBC Turkey Kredi Kartı Başvurusu! ICBC Turkey Tek Kart Başvuruları, İnternet Üzerinden Yapılabilmektedir! Detaylar İçin...

0
ICBC Turkey Kredi Kartı Başvurusu

ICBC Turkey Kredi Kartı Başvurusu

Günümüzde birçok ihtiyaç dijital ortamlar üzerinden ve bankacılık işlemleri üzerinden rahatça halledilebilmektedir. Bütün finansal olayların bankacılık sektörünün tek eline geçmesiyle, müşterilerin ihtiyaçları da bu sektör üzerinden karşılanarak ilerlenmektedir.

Kredi kartı kullanımları da bunun bir örneğidir. Artan kredi kartı kullanımı yaygın bir eğilim izlerken, bankalar da kredi kartı satabilmek için birbirleriyle bir yarış haline girmişlerdir. ICBC adından pek söz ettirmese de Türkiye’de faaliyet gösteren bankalardan bir tanesidir. Çin merkezli banka, diğer yerli bankaların sunduğu kredi kartı hizmetlerine dahil olarak, kendisi de kredi kartı hizmeti sunmaktadır.

ICBC Kredi Kartı Başvurusu, yapmak isteyenler için iki seçenek sunan banka, ICBC Turkey Bonus ve ICBC Turkey Tek Kart hizmetleri sunmaktadır. ICBC Kredi Kartı Başvurusu yapmak için hangi kartı almak istediğinize karar verdikten sonra başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

ICBC Turkey Bonus kartı veya ICBC Turkey Tek kart başvuruları, internet üzerinden yapılabilmektedir. İnternet üzerinden Sizin İçin sekmesi ve Kartlar seçeneğine tıklamanız halinde kart seçimi yapacağınız ekrana yönlendirilmektedisiniz. Kredi kartı başvurusu yapmak için yönlendirilen bu ekranda kartınızı seçtikten sonra, karşınıza çıkan formlarda gerekli alanları doldurarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Kısa sürede banka tarafından bilgilendirilerek kredi kartı başvurusu sonucunda, kullanıma başlayabilirsiniz. Dilerseniz bankanın şubelerine giderek detaylı bilgi de edinebilirsiniz. Kredi kartlarıyla ilgili güncel kampanyaları ICBC Turkey web sitesinden takip edebilir size özel avantajları yakalayabilirsiniz.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın