Ana Sayfa Gündem Garanti BBVA Leasing’den İşbirliği Anlaşmaları Geldi

Garanti BBVA Leasing’den İşbirliği Anlaşmaları Geldi

-

Garanti BBVA Leasing, yapmış olduğu işbirliği çerçevesinde Elseroof Enerji ve Heran Enerji ile birlikte çalışma kararı aldı.

Güneş enerji sistemi yatırımcılarına yönelik çözümler üretme çabası içinde olan Elseroof Enerji ve Heran Enerji, artık Garanti BBVA Leasing ile birlikte çalışacak. Sektörün önemli firmaları arasında kendilerine yer edinen iki şirket, Garanti BBVA Leasing ile yaptıkları işbirliklerini açıkladılar.

Garanti BBVA Leasing tarafından yapılan açıklamada, Garanti BBVA Leasing’in güneş enerjisi alanında önemli bir deneyime sahip olan ve Gumbel Group bünyesine bağlı olan Elseroof Enerji ile Heran Enerjiyle işbirliği imzaladı. İşbirliği sayesinde, müşterilere özel ve pratik çözümler sağlanmaya başlanacak.

Güçlü Finansman Desteği

Garanti BBVA Leasing’den İşbirliği Anlaşmaları Geldi

İmzalanan anlaşma ile ilgili olarak konuşan Elseroof Enerji ve Heran Enerji Yönetim Kurulu başkanı Mustafa Herdem, anlaşmanın müşterilere sunulacak seçenekleri çeşitlendireceğini ve güneş enerji sistemi projelerinde finansman desteğine olanak tanıyacağını belirtti. İşbirliği protokolü ile beraber müşterilerin elektrik giderleri öngörülebilir kılınacağı gibi, Garanti BBVA’nın çözüm ortağı olarak kendilerine önemli avantajlar sağlayacağı vurgulandı.

Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Finansman Sağlanacak

Garanti BBVA Leasing Genel Müdürü Ünal Gökmen ise, yaklaşık 30 yıldır banka olarak leasing sektörünün gelişimi için önemli çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirtti. Tüm banka müşterilerine yenilenebilir enerji kaynakları çerçevesinde finansman desteği sağlamayı amaçladıklarını belirten Gökmen, iki anlaşma ile yenilenebilir enerji kaynaklarına da destek sunmayı sürdüreceklerini söyledi.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

49,422BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
25TakipçilerTakip Et
2,418TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler