Emlak Katılım Beş Yeni Şubesini Hizmete Açtı

0
Emlak Katılım Beş Yeni Şubesini Hizmete Açtı

Emlak Katılım, İmes, Merter, Altunizade, Güneşli ve Beykent’te 5 yeni şubesini hizmete sundu.

Emlak Katılım’dan yapılan açıklamada İstanbul’da açılan 5 yeni şubeye ek olarak yatırımların devam edeceği duyuruldu. Şirket açtığı yeni şubeler ile İstanbul’da 14, Türkiye genelinde ise toplam 29 şubesini hizmete açmış oldu. Şirket yıl sonuna kadar 50 şubeyi hizmete açmayı hedefliyor.

Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar konu hakkında, “Ülkemizin güçlü ekonomik konumuna güveniyoruz. Bu minvalde yatırımlarımızı tüm gayretimizle sürdürüyoruz. Şubelerimiz bu yatırımların önemli bir parçası. Açtığımız her bir şube ile sadece müşterilerimize ulaşmış olmuyoruz, aynı zamanda ekonomiye ve istihdama katkı sağladığımıza inanıyoruz. Bu anlayışla şube sayısında hedefimizi büyüttük.” açıklamasında bulundu.

Şube Sayısı Artmaya Devam Edecek

Bayraktar, yıl sonuna kadar 50 şubeye ulaşmak istediklerini belirterek, 2021 yılı içinde de şube sayısını arttırmaya devam edeceklerini söyledi. Fiziki olarak ulaşabildikleri her nokta da şube açmak istediklerini ifade etti. Pandemiden dolayı sektörlerde dijitalleşmenin çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştiğini, Emlak Katılım’ında bu süreçte e-şube’yi müşterilerinin kullanıma sunduğunun bilgini verdi.

E-şube sayesinde müşteriler bankaya gitmeden işlerini kolayca halledebiliyor, ihtiyaç duydukları bankacılık hizmetlerine kolay bir şekilde ulaşabiliyor. Bayraktar, artan yatırımlar, fiziksel şube sayısındaki çoğalma ve dijitalleşme ile ülkenin dört bir köşesindeki vatandaşa ulaşmak istediklerini sözlerine ekledi.

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın