QNB Finansbank’tan 1300 TL Emekli Promosyonu

0
QNB Finansbank’tan 1300 TL Emekli Promosyonu

QNB Finansbank yeni kampanya başlattığını duyurdu. Buna göre 3 yıl boyunca emekli maaşını kendisinden alma sözü veren emeklilere 1300 TL’ye varan promosyon verilecek.

Bankalar emekli maaşlarını kendilerine çekmek için çeşitli promosyonlara ve kampanyalara başvuruyor. QNB Finansbank ise emekli maaşını 3 yıl boyunca kendisinden alma sözü veren emeklilere 1300 lira kadar promosyon nakit fırsatı sunuyor. Üstelik bu promosyonu almak için şubeye gitmeye de gerek yok. Maaşını QNB Finansbank’a taşımak isteyen kişi cep telefonundan dijital onay sayesinde maaşlarını QNB Finansbank’a taşıyıp, verilen nakit promosyondan yararlanabilecek.

QNB Finanbank müşterisi olan emekliler yurt içindeki tüm ATM’lerden ayda iki defa ücretsiz bir şekilde para çekmenin yanı sıra QNB Finansbank şubelerinde de öncelikli hizmet hakkına sahip olacak. Emeklilerin ayrıca internet bankacılığı üzerinden gerçekleştireceği havale ve EFT işlemleri de ücretsiz hale gelecek.

50 TL ve Üzeri Alışverişe İndirim Avantajı

Buna ek olarak CardFinans Emekli kredi kartı bulunan emekliler ilk yıl yıllık üyelik ücreti de ödemeyecek. Emeklilerin marketlerde ve eczanelerde QNB Finansbank POS cihazlarından yapacağı 50 TL ve üzerindeki alışverişlerde yüzde 5 oranında, aylık 15 TL indirimden de faydalanabilecekler.

Detaylı bilgiler için www.qnbfinansbank.com adresi ziyaret edilmelidir.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın