Emlak Katılım Aksaray’da İlk Şubesini Açtı

0
Emlak Katılım Aksaray’da İlk Şubesini Açtı

Hizmetlerini Türkiye’nin her noktasına götürmek isteyen Emlak Katılım’ın yeni durağı Aksaray oldu.

Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet ve çalışmalarını götürmek için yoğun çaba harcayan Emlak Katılım’ın Aksaray’da ilk şubesini açtığı açıklandı. Şirketin şubeleşmek için çalışmalarına aralıksız devam ettiği de belirtiliyor. Emlak Katılım, hayata geçirdiği yeni şube ile hem hizmetlerini farklı noktalara götürmüş olacak hem de yerel ekonominin kalkınmasına destek sağlamış olacak. Ayırca yeni şube ile istihdama da destek olunması hedefleniyor.

Emlak Katılım, Aksaray’da açtığı şube ile Türkiye’deki 33. şubesini faaliyete geçirmiş oldu. Şirketin yıl sonuna kadar ülke genelinde 50 şubeyi faaliyete geçirmesi bekleniyor. Geçim kaynağının çok büyük bir bölümünü tarım ve hayvancılıkla sağlayan Aksaray’da vatandaşların istekleri doğrultusunda ürünlerin sunulmaya başlandığı aktarıldı.

Türkiye’nin Gücüne ve Ekonomisine İnanıyoruz

Konu hakkında açıklama yapan Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, Türkiye’nin gücüne ve ekonomisine inandıklarını belirtti. Bayraktar, “Bizim için elzem olan noktalarda yer almayı hedefliyoruz. Bu bağlamda bizim için kritik olan şehirlerimizden Aksaray’da 33. hizmet noktamızı devreye aldık. Yeni şubemizin Aksaray’a ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Katılım finans sistemine katkıda bulunmak, ekonomimize desteğimiz artırmak ve daha fazla katma değer oluşturmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şube ağımızı genişletmeyi önümüzdeki yıllarda da sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Emlak Katılım’ın şubeleşme yanı sıra dijital dönüşüm içinde yatırımlarının devam ettiği ve pandemi sürecinde bankacılık uygulamaları ile ön plana çıktığı ifade ediliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın