Ana SayfaGündemQNB Finansbank’tan Dijital Asistan

QNB Finansbank’tan Dijital Asistan
Q

-

QNB Finansbank tarafından hayata geçirilen dijital asistan ‘Q-finansal zeka’ bankacılık işlemlerini daha kolay hale getiriyor.

‘Q-finansal zeka’ ile artık bankacılık işlemleri çok daha kolay bir hale geliyor. Müşterilerin yerine ödemeleri takip ediyor, önemli konuları müşteriye hatırlatıyor. İşlemleri de müşteri ile sohbet ederek hızlı bir şekilde tamamlıyor.

Konu hakkında açıklama yapan QNB Finansbank, girişim hızlandırma programı kapsamında Qnbeyond’un ilk çalışmalarından birisi olan geçtiğimiz yıl kullanıma sunulan dijital asistanın 3.5 milyondan fazla mobil şube müşterisinin hayatına kolaylık sağladığın açıkladı. Q’nin gelen ödemeleri, düzenli işlemleri zamanında hatırlattığını, önemli konular için uyarılar yaptığını ve bankacılık işlemlerini takip etme zorluğundan kurtardığı belirtildi. 2019 yılında hayata geçirilen uygulamanın mobil müşterilerinin yüzde 80’i tarafından kullanıldığını belirtti.

Müşterilerin İletişim Şeklini Değiştiriyor

Konu hakkında açıklama yapan Qnbeyond Genel Müdür Yardımcısı Derya Üner, “Q’nun en büyük özelliği kullanıcılarını tanıyıp alışkanlıklarını öğrenmesi. Düzenli yapılan bankacılık işlemlerini sizin yerinize takip edip zamanı geldiğinde hatırlatıyor. Bu yönüyle Q, bankaların müşterileri ile iletişim şeklini kökünden değiştiriyor. Üstelik bunu sizinle konuşur gibi sohbet kolaylığında yapıyor. Sizi çok iyi tanıyan ve işinin ehli bir asistan gibi işlemlerinizi takip ediyor, önemli konularda sizi bilgilendiriyor, sorularınızı cevaplıyor.” ifadelerini kullandı.

Q’nun, müşterinin banka hesabında meydana gelen tüm değişikliler konusunda bilgi verdiğini, geliştirme ve güncelleme çalışmalarınınsa devam edeceği belirtildi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
42TakipçilerTakip Et
2,396TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol