QNB Finansbank NeoVade ile Nakit İhtiyaçta Kolaylık Sağlıyor

0
QNB Finansbank NeoVade ile Nakit İhtiyaçta Kolaylık Sağlıyor

NeoVade, QNB Finansbank’ın yenilikçi bir hizmeti olarak şirketlere nakit ihtiyacı kapsamında alternatif bir finansman desteği sağlamaya devam edecek.

Türkiye’de bankacılık sektöründe önemli ve yenilikçi hizmetleri ile adından söz ettiren QNB Finansbank, KOBİ’lerin rekabet gücünü arttırmak ve yeniliklere kolayca uyum sağlamaları açısından adımlar atmaya devam ediyor. NeoVade ile alacaklı veya borçlu durumda olunan e-Faturalar için vadeden önce veya sonra ödenmesine yönelik tekliflerin olduğu bir ticari iletişim platformu, banka tarafından hizmete sunuldu.

NeoVade Nedir?

2019 yılında faaliyete geçirilen Dijital Köprü projesi kapsamında QNB Finansbank, KOBİ’lerin dijital dünyaya ulaşmalarını daha kolay bir hale getirmeyi hedefliyor. Dijital ortamda vade ve fiyat değişikliği mutabakatı sağlayan Finansbank, alıcı ve satıcı şirketler arasında da finansman kaynağı sağlayarak önemli bir problemin önüne geçiyor. Bu sayede şirketler, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ederek sistemsel takip yapma imkanı elde ediyor. NeoVade platformu üzerinden e-Faturalar için teklif üretebilecek ve karşı tarafla teklifleri paylaşabilecek kullanıcılar  büyük bir kolaylık ile karşı karşıya kalıyor.

Şirketlere Büyük Kolaylık

QNB Finansbank Bireysel Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, konuyla ilgili olarak NeoVade’nin şirketlere büyük bir kolaylık sağladığını vurguladı. Aydın, dijitalleşmenin önemli bir kısmını kapsayan yeni çözümler ile KOBİ’lere yönelik farklı yeniliklerin bir arada sunulduğunu, zaman ve maliyetten yana çok büyük kazanımların olduğunu belirtti.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın