QNB Finansbank NeoVade ile Nakit İhtiyaçta Kolaylık Sağlıyor

Google Haberlere Abone Ol:

NeoVade, QNB Finansbank’ın yenilikçi bir hizmeti olarak şirketlere nakit ihtiyacı kapsamında alternatif bir finansman desteği sağlamaya devam edecek.

Türkiye’de bankacılık sektöründe önemli ve yenilikçi hizmetleri ile adından söz ettiren QNB Finansbank, KOBİ’lerin rekabet gücünü arttırmak ve yeniliklere kolayca uyum sağlamaları açısından adımlar atmaya devam ediyor. NeoVade ile alacaklı veya borçlu durumda olunan e-Faturalar için vadeden önce veya sonra ödenmesine yönelik tekliflerin olduğu bir ticari iletişim platformu, banka tarafından hizmete sunuldu.

NeoVade Nedir?

2019 yılında faaliyete geçirilen Dijital Köprü projesi kapsamında QNB Finansbank, KOBİ’lerin dijital dünyaya ulaşmalarını daha kolay bir hale getirmeyi hedefliyor. Dijital ortamda vade ve fiyat değişikliği mutabakatı sağlayan Finansbank, alıcı ve satıcı şirketler arasında da finansman kaynağı sağlayarak önemli bir problemin önüne geçiyor. Bu sayede şirketler, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ederek sistemsel takip yapma imkanı elde ediyor. NeoVade platformu üzerinden e-Faturalar için teklif üretebilecek ve karşı tarafla teklifleri paylaşabilecek kullanıcılar  büyük bir kolaylık ile karşı karşıya kalıyor.

İlginizi Çekebilir:  QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

Şirketlere Büyük Kolaylık

QNB Finansbank Bireysel Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, konuyla ilgili olarak NeoVade’nin şirketlere büyük bir kolaylık sağladığını vurguladı. Aydın, dijitalleşmenin önemli bir kısmını kapsayan yeni çözümler ile KOBİ’lere yönelik farklı yeniliklerin bir arada sunulduğunu, zaman ve maliyetten yana çok büyük kazanımların olduğunu belirtti.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
52TakipçilerTakip Et
2,309TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Alternatif Bank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Alternatif Bank tarafından yapılan banka personel alımları duyurusunda İstanbul, Ankara, İzmir ve Mersin...

Emlak Katılım İş İlanları: Temmuz 2022 (Yeni Mezun-Uzman)

Faaliyetlerine tekrardan başlayan ve şubeleşen Emlak Bankası personel alımları yapmaya devam ediyor. Farklı...

Vakıf Katılım İş İlanları: 2022 Temmuz

Küçük miktarlarda sermayede bulunan hareketlerle kolayca yürütmede bu anlayışı sürdüren ve sanayide de...

QNB Finansbank İş İlanları: 2022 Temmuz

QNB Finansbank İş İlanları… Ramazan boyunca banka personel alımlarına devam eden bankalardan biri de QNB Finansbank.