Garanti BBVA’dan Yeni Yıl Kredisi

0
Garanti BBVA’dan Yeni Yıl Kredisi

Yeni yıla girerken Garanti BBVA uygun faiz oranlı ve 36 aya kadar vadelerle Yeni Yıl Kredisi sunuyor. Müşterilerin artan ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmesini hedefleyen Garanti BBVA, uygun faiz oranlı ve 36 aya varan vadelerle kredi sunuyor.

Kredinin Detayları Neler?

Uygun faiz oranlı ve 36 aya kadar vadeli olan krediden yararlanabilmek için müşteriler başvurularını Garanti BBVA mobil ve internet, şubeler ve 444 0 335 Anında Kredi Hattı üzerinden gerçekleştirebilir. Ayrıca Garanti BBVA, hayata geçirmiş olduğu Hızlı Kredi özelliği sayesinde müşterilerin sadece TC kimlik numaraları ile garantibbva.com.tr üzerinden kredi limitlerini öğrenmesini kolaylaştırıyor. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten konuyla ilgili detaylı bilgi vererek Yeni Yıl kredi hakkında açıklamada bulundu. Pandemi döneminde müşterilerin erteledikleri ya da kış mevsimiyle birlikte artan ihtiyaçlarını giderebilmeleri adına Garanti BBVA olarak uygun faiz oranlı ve geniş vadeli kredi sunmakta olduklarını söyledi. Yeni Yıl Kredisi adlı kampanyaya, sağlık tedbirleri kapsamında şubelere ek olarak Garanti BBVA Mobil, İnternet ve Anında Kredi Hattı olan 444 0 335 hattan başvuru yapılabilmektedir. Yeni geliştirilmiş olan Hızlı Kredi özelliği sayesinde garantibbva.com.tr adresinden sadece TC Kimlik numarası kullanılarak saniyeler içinde kredi limiti öğrenilebiliyor ve bu limit doğrultusunda ihtiyaç duyulan kadar kredi kullanılabiliyor. Bu özellik, sadece Garanti BBVA müşterileri için değil, herkes için kullanılabilmekte. Garanti BBVA Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, bu sayede hızlı kredi desteğiyle insanların acil ihtiyaçlarına çözüm olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın