Ana Sayfa Gündem Vakıfbank Dijital Müşteri Kazanmaya Devam Ediyor

Vakıfbank Dijital Müşteri Kazanmaya Devam Ediyor

-

Vakıfbank tarafından yapılan açıklamada, bankanın 2020 yılında 2,4 milyon yeni dijital müşteri kazandığı belirtildi.

Son 1 yıl içinde kazanılan 2,4 milyon yeni dijital müşteri ile beraber VakıfBank’ın şube dışı kanallardan yapılan işlem sayısında yüzde 95 seviyelerine kadar çıkıldı. Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan, yaptığı açıklamada müşterilerin salgın döneminde taleplerinin dijital ve online platformlar üzerinden karşılandığını belirtti. Son yenilik olarak bireysel Mobil Bankacılık aplikasyonunda yenilemeye giden banka, çok sayıda işlemi tek bir tuş üzerinden sağlama kolaylığını müşterilerine sundu. iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde son dönemlerdeki yenilikler ile uyumlu bir trend yakalayan Vakıfbank Mobil, böylelikle müşteri dostu uygulamalar arasına girdi.

Self Servis Müşteri Fırsatı

Vakıfbank, salgın döneminde sunduğu hizmetler sayesinde müşterilerinin beğenisini toplamayı başardı. Bu kapsamda kart sahibi olmayan banka müşterileri de self servis internet bankacılığı müşterisi olmaya devam etti. Uygulama ile beraber yeni nesil kimlik kartları da NFC özelliği barındıran cep telefonlarına okutuldu, böylelikle internet bankacılığı kullanılmaya başlandı.

500 bin Kimlik Doğrulaması

Bugüne kadar Self Servis İnternet Bankacılığı hizmeti üzerinden 500 bini aşkın NFC kimlik doğrulaması işlemi gerçekleştirildi. Vakıfbank Gelen Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan konuyla ilgili yaptığı açıklamada günümüzü dijital çağ olarak adlandırdıklarını ve banka olarak geleceği tasarlamaya devam ettiklerini dile getirdi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek için Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Avatar
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Sosyal Medyada Aramıza Katılın

48,855BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
34TakipçilerTakip Et
2,411TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

En Yeni İçerikler