12 Bin ATM Ücretsiz Hizmete Giriyor

0
12 Bin ATM Ücretsiz Hizmete Giriyor
12 Bin ATM Ücretsiz Hizmete Giriyor

ING Türkiye, özel bankalar ile beraber yaptığı anlaşmalar çerçevesinde ATM ağını genişleterek, müşterilerin hizmetine ücretsiz ATM’leri sokmaya devam ediyor.

Son olarak Akbank ile bir anlaşma yapan ING Bank, Türkiye İş Bankası’nın ardından yaptığı yeni anlaşma ile beraber 12 bini aşkın ATM’yi müşterilerinin kullanımına sunuyor. Müşterilerine kolay ve zahmetsiz bir deneyim yaşatmak adına yoğun tempoda çalışan ING Türkiye, bu bağlamda önceliğini ATM ağlarını genişletmeye veriyor. Müşterilerin kolayca işlem yapabilmesi adına Ekim ayında Türkiye İş Bankası ile işbirliği içine giren banka, son olarak da Akbank ile yeni bir anlaşma imzaladı. Bu kapsamda ING müşterileri, pek çok işlemini ATM’lerden ücretsiz olarak yapabilecek.

Sınırsız İşlem İmkanı

ING Bank’ın Akbank ve Türkiye İş Bankası ile yaptığı anlaşmalar sonrasında, banka müşterileri bakiye sorma, para yatırma, para çekme, kart borcu ödeme ve limit öğrenme gibi işlemleri kolayca yapabilecek. Üstelik İş Bankası ve Akbank ATM’leri, bu işlemleri ING Bank müşterilerine ücretsiz olarak yapma imkanı verecek. Bununla beraber QR Kod yöntemi ile çekim, döviz ve kartsız işlemler ING ATM’lerinden gerçekleştirilecek.

ATM Ağları 12 Kat Arttı

ING Türkiye Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Yücel Ölçer, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada ING Türkiye markası altında müşteri memnuniyetini artırmaya devam edeceklerini söyledi. Ölçer, ING Türkiye’nin 12 binden fazla ATM’yi müşterilerine ücretsiz olarak sunduğunu vurguladı

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın