Lise Mezunu Başvuru Yapabiliyor

Fibabanka 2016 personel alımlarından birisi olan bu iş ilanında banka adayların bazı genel niteliklere sahip olmasını bekliyor. Bunlardan birisi ise adayların lise mezunu ya da tercihen üniversite mezunu olmasıdır. Bu ise lise mezunu olup bankada işe girmek isteyenler için çok büyük bir avantajdır. Çünkü çoğu banka iş ilanlarında en az lisans mezunu adaylar aranıyor olup çoğu zaman ön lisans mezunu adaylar bile işe alınmamaktadır. Bu yüzden de bu ilan lisans mezunu olmayan adaylar için bir fırsat olabilir.

Bankanın adaylarda aradığı bir başka genel nitelik ise adayların üst düzey iletişim yeteneğine ve temsil becerisine sahip olmasıdır. Diğer bir aranan nitelik ise adayların müşteri odaklı olarak çalışması ve rekabet yaklaşımlı iş anlayışına sahip olmalarıdır. Banka sınavlarına girmeden Fibabanka personeli olabileceğiniz bu ilanda adayların değişen iş gereksinimlerini karşılayacak kadar esnek bir yapıya sahip olmaları da gerekiyor.

Banka iş ilanlarından birisi olan bu ilanda Fibabanka adayların güçlü analitik ve teknik yeteneklerinin de olmasını istiyor. Ayrıca adayların birçok defa takım halinde çalışacağı için takım çalışmasına da yatkın olması gerekiyor. Erkek adaylar için ise askerliğini tamamlamış olmak şarttır.

Banka sınavları ile uğraşmadan da banka personeli olabileceğiniz bu iş ilanında Fibabanka iş tanımı da yapmış. Bu iş ilanı ile işe alınacak olan personel müşteri odaklı çalışacak insan ilişkilerinde başarılı sabırlı ve pozitif olacaktır. Ayrıca ikna kabiliyetinin yüksek olması ve çözüm odaklı çalışması gerekiyor. Bu personelin ofis dışında yani sahada yoğun tempoda ve stres altında etkin bir şekilde çalışması gerekiyor. Sabit maaş ve performansa göre prim sistemi ile çalışacak

Tecrübeli ya da tecrübesiz adayların arandığı bu iş ilanında askerlik durumunun yapıldı olması gerekiyor. Eğitim seviyesinin ise lise mezunu, ön lisans öğrencisi ya da mezunu, lisans öğrencisi ya da mezunu, yüksek lisans mezunu ya da öğrencisi, doktora öğrencisi ya da mezunu olması gerekiyor.

Bankacılık satış bölümünde çalışacak olan bu personeller sürekli ve tam zamanlı olarak görev alacak. Uzman yardımcısı seviyesinden işe başlayacaklar ve Ankara Antalya Gaziantep İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında görev alacak. Bu iş ilanı hakkında daha detaylı bilgi almak ya da başvuru yapmak için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/is-ilani/fibabanka-a-s-bireysel-direkt-satis-danismani-1511371?aramasonuc=1&isaramalog=-2&sirano=0&ilankodusfr=1511371&refno=40309_4288

 

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın