Advert Advert Advert

Fibabanka Personel Alımları Yapacak!

Fibabanka Personel Alımları Yapacak!
Fibabanka Personel Alımları Yapacak! Pınar Çürük -

Fibabanka personel alımları yapacağını duyurdu.

Fibabanka, 1 Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı, 3 Gişe Yetkilisi, 1 Ticari Krediler Uzmanı, 1 Bilgi Güvenliği ve Uyum Uzmanı ve alacağı personel sayısı belirtilmeyen KOBİ Krediler Uzmanı ve engelli memur alımları yapacağını duyurdu.

Fibabanka Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı alımlarına başvuru yapacak adaylara tecrübe yeterliliği sunmayıp, en az ön lisans mezunu olmalarını istemektedir. Erkek adayların askerliklerini tamamlamış, tüm adayların satış deneyimi kazanmış olmaları gerekmektedir. Adaylardan ofis programları hakkında bilgi sahibi olunması, programları ileri seviyede kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Gişe Yetkilisi alımlarına başvuru yapacak adayların en az 2 yıl alan hakkında tecrübe edinmiş olmaları istenmektedir. Yine en az ön lisans mezunu olunması gerekip, banka yabancı dil bilgisi olan adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacaktır. Fibabanka, adayların tarım bankacılığı alanında yeterli seviyede bilgi sahibi olmalarını, günlük nakit, ATM işlemlerini yürütebilecek durumda olmalarını talep etmektedir.

Ticari Krediler Uzmanı ve Bilgi Güvenliği ve Uyum Uzmanı alımlarında adaylardan MS Office programları hakkında bilgi sahibi olunması, analitik düşünme kabiliyetlerinin gelişmiş olunması, Bilgi Güvenliği ve Uyum Uzmanı alımlarında ek olarak ileri seviyede İngilizce bilgisine sahip olunması, Merkezi Yönetim ve Raporlama Çözümleri konusunda bilgi sahibi olunması kriterleri sunulup, DLP ya da SIEM konuları hakkında tecrübe edinmiş ve SEH, CISM ve CISA sertifikalarına sahip adayların başvuruları ön değerlendirmeye alınacaktır.

Adaylar sürekli ve tam zamanlı olarak istihdam edilecek olup, son başvuru günleri alanlara göre değişiklik göstermektedir.

Fibabanka tarafından ilgili iş ilanı detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/fibabanka-a-s-is-ilanlari-c4288-p40309/

Fibabanka banka personel alımları Banka iş ilanı Fibabanka personel alımları
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Ziraat'ten Eğitim Harcamaları ile 10.000 TL Kredi!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!
Albaraka Türk, Yayıncı-Editör Alımları Yapacak!