DenizBank’ın Yeni Hizmeti Kontrol Müşteride

0
DenizBank’ın Yeni Hizmeti Kontrol Müşteride
DenizBank’ın Yeni Hizmeti Kontrol Müşteride

DenizBank, fiziksel kart ihtiyacını ortadan kaldırdı. Anlık olarak kullanılabilen bu kredi kartlarında, kartın ön tarafında sadece müşteri ismi bulunuyor, dikey tasarıma sahip olan bu kartlar kartviziti anımsatıyor.

Başlıklar

DenizBank’ın Yeni Hizmeti

DenizBank’ın Yeni Hizmeti
DenizBank’ın Yeni Hizmeti

Hizmete sunulan bu kartlar için bankadan gelen açıklamada, yeni kartlarını almak için başvuruları onaylanan müşteriler, kartın ellerine ulaşmasını beklemeden, DenizKartım yahut MobilDeniz adresleri üzerinden sanal kart bilgilerine ulaşabilecek ve işlemlerini anında gerçekleştirebilecek.

DenizBank müşterileri için rahat ödeme seçenekleri sunduğu ve sadeliği ön planda tuttuğu bir anlayış içinde tasarladıkları dikey kredi kartlarının dijital versiyonları için müşterilerin, ödemelerini ve bütçelerini etkin bir şekilde yönetmelerine olanak sağlıyor. Müşteriler sanal kartlarında bulunan güvenlik kodunu da istedikleri zaman kolaylıkla güncelleyebiliyor ve bu da güvenli alışverişin sürekliliğini sağlıyor.

Fiziksel Kart İhtiyacı Ortadan Kalktı

Fiziksel Kart İhtiyacı Ortadan Kalktı
Fiziksel Kart İhtiyacı Ortadan Kalktı

DenizBank yeni dijital dönüşüm projeleri kapsamında ürün ve hizmetlerini güncelledi. Pandemi süreci ile birlikte sanal alışverişin artışını göz önünde bulundurarak, ödeme deneyimlerini iyileştirdi. Daha esnek ve zaman, mekan bağlılığı olmadan kolay biçimde erişime olanak sağlayan sorunsuz bir alışveriş için yeni kartlarını hizmete sundu. Hayata geçirilen bu yeni kartlar başvuru sistemi kullanıcılarıyla buluşacak. Sade ve dikey tasarıma sahip olan kartların dijital versiyonları ile de fiziksel kart ihtiyacı da ortadan kalkıyor. Müşteriler internet üzerinden kart başvurularını yapıyor ve başvurunun onaylamasından sonra başka işlem yapmalarına gerek kalmadan mobil uygulamalar üzerinden kartlarını rahatlıkla kullanmaya başlayabiliyor.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın