TurkıshBank, İstihbarat Sorumlusu Alımları Yapıyor!

0
TurkıshBank, İstihbarat Sorumlusu Alımları Yapıyor!
TurkıshBank, İstihbarat Sorumlusu Alımları Yapıyor!

TurkishBank A.Ş. 175 Milyon TL ödenmiş sermayesi ile 1982 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösterirken alanında ilerlemek ve gizliliğine önem vermek adına iletişimde kuvvetlendirmek üzere İstihbarat Sorumlusu alımlarına başladı.

Alanında kurumsal kimliğinde ve şube konseptlerinde yenileme çalışması başlatan TurkıshBank yenilenen kurumsal kimliğin ardından sırasıyla Genel Müdürlük ve İstanbul Bankacılık Merkezini yeni konsept ile müşteri hizmetine sunmaya devam ediyor.

Tüm birim ve iştiraklerini tek merkezde toplamayla müşterilerin güvenliği konusunda da gelişmeye sağlamak amacıyla İstihbarat Sorumlusu alımları için İstanbul (Avr.)(Şişli) bölgelerinde olmak üzere bildiride bulundu.

İstihbarat Sorumlusu için Aranan Şartlar

İstihbarat Sorumlusu için Aranan Şartlar
İstihbarat Sorumlusu için Aranan Şartlar
  • Üniversite Mezunu,
  • En az 5 yıl Banka istihbarat deneyimli,
  • MS Office (özellikle excel) programlarını kullanabilen,
  • Etkin iletişim, iş birliği, sorun çözme becerisine sahibi.

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?
Hangi İşlerde Görevlendirilecekler?

Banka stratejisinin kapsamında hedeflerine yönelik mevcut ve potansiyel müşteri talep ve incelemesine yönelik banka, piyasa ve sektör istihbaratı yaparak gerekli raporlamaların hazırlanması sonrasında analiz edilmesi ve ilgili Genel Müdürlük ekiplerine sunulması,

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Müşterilerden teminata alınan/önerilen çek ve senetlerin analizlerini ve bilgilendirmelerini doğru ve zamanında yaparak karar süreçlerine katkıda bulunmak,

Sektör ve piyasadaki güncel ve süregelen gelişmelerin takip edilmesi ve ilgili birimlerin düzenli bilgilendirilmesi detaylı raporlandırılması,

Sektör ve Banka çek tahsil oranlarının takibi, analizi ve raporlanması.

İstihbarat Sorumlusu alımları için son başvuru tarihi 21 Haziran 2021 tarihi olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylara ise banka tarafından dönüş sağlanacaktır.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’de yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/turkishbank-a-s-istihbarat-sorumlusu-2731898

Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın