Aktif Yatırım Operasyon Uzmanı Alımı Yapıyor!

0
Aktif Yatırım Operasyon Uzmanı Alımı Yapıyor!

Son dönemlerde verdiği yüksek faiz oranları ile en dikkatleri üzerine toplayan ve reklamı dönen bankalardan biri haline gelen Aktif Yatırım Bankası alanında daha da uzmanlaşma hedefi altında banka iş ilanları duyurusunda,  Operasyon Uzmanı alımı yapıyor.

Güncel olarak verilen hizmetlerine bakıldığında en yüksek faizle işlem yapan Aktif Yatırım Bankası yatırım ve mevduat değerlerinde ilerleme kaydetmek amacıyla hizmetlerini sunmak amacıyla İstanbul (Avr.)(Şişli) bölgelerinde Operasyon Uzmanı alımları yapıyor.

Aktif Yatırım Bankası Operasyon Uzmanı için Gerekli Nitelikler

Aktif Yatırım Bankası Operasyon Uzmanı için Gerekli Nitelikler
  • Lisans mezunu olmak,
  • Benzer bir pozisyonlarda 1-3 yıl arası tecrübeye sahip olmak,
  • Tercihen İngilizce dil bilgisine sahip olmak,
  • Gayrimenkul/Girişim Sermayesi yatırımları konusunda bilgi sahibi olmak ve kendini bu alanlarda geliştirmeye açık olmak,
  • Başlangıç seviyesinde genel muhasebe ve finansal raporlama bilgisine sahip olmak,
  • Tercihen SPK Lisanslarına sahip olmak ve derecelerde yükseliş göstermek.

Görevleri Nelerdir?

Görevleri Nelerdir?
  • Gayrimenkul Yatırım ve Girişim Sermayesi Yatırım fonlarının resmi kurumlarında yürütülmesi gereken operasyonel süreçlerin takibini yaparak ilgili kurumları bilgilendirmek,
  • İhtiyaçların oluştuğu süreçlerde gerekli bilgi/belge hazırlığını gerçekleştirmek,
  • Aktif Portföy şirketinin operasyonel süreçlerinde rol almak ve ileri hedeflere yönelik çalışma sürdürmek.

Son başvuru tarihi 03 Temmuz 2021’dir. Banka son başvurunu tarihi değiştirme yetkisine sahiptir. Yayımlanan ilanla ilgili başvuru yapmak ve ilanı detaylı incelemek isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak kariyer.net’te yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/aktif-yatirim-bankasi-a-s-aktif-bank-operasyon-uzmani-2733886

Henüz bir yorum yazılmadı.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Exit mobile version