Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Bankası banka iş ilanı yayını yaptı. Banka, "müfettiş yardımcısı" kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

0
Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!
Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı Alımı Yapıyor!

Türkiye İş Bankası banka iş ilanı yayını yaptı. Banka, “müfettiş yardımcısı” kadrosu için banka personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Gerçekleştirilecek olan bu alımda banka sınavı yapılarak alım sağlanacak.

Katma değerli büyümeyi destekleyerek bilanço yönetimi ve teknolojik dönüşüm sürecini devam ettirmek amacıyla işlemleri dikkatli sürdürebilmek amacıyla Türkiye İş Bankası banka iş ilanları başvurusu Müfettiş Yardımcısı sınavı yaparak alımı yapıyor.

Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı için Gereken Nitelikler

Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı için Gereken Nitelikler
Türkiye İş Bankası Müfettiş Yardımcısı için Gereken Nitelikler
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
 • Üniversitelerin 4 senelik eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak,
 • Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Kontrol Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Sistem ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinden mezun olup başvuru yapan kişilerde İşletme, İktisat, Ekonomi, Maliye, Bankacılık ve dengi bölümlerde yüksek lisans yapmış olma şartı aranmaktadır,
 • 30 yaş ve altında olmak,
 • İngilizce, Almanca ya da Fransızca dillerinden en az birini çok iyi bilmek,
 • İngilizce bilgisi varsa TOEFL Sertifikasına sahip olmak,
 • Almana Biliniyorsa GOETHE Enstitüsü sertifikasına sahip olmak,
 • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmak,
 • Güçlü ve sürdürülebilir finansal performans sağlamak,
 • Etkin risk yönetimi ile çalışmak,
 • Kusursuz müşteri deneyimi sağlamak.

Müfettiş Yardımcısının Görevleri Nelerdir?

Görevleri Nelerdir?
Görevleri Nelerdir?
 • İlgili alanda ilk olarak işe şube denetimleri yapmak,
 • Bünyesinde çalışıyor olduğu bankanın şubelerde işlerin yolunda ve prosedüre uygun işleyip işlemediğini denetlemekle görevli olmak,
 • Yalnızca yaşadığı şehirdeki şubelerle sınırlı kalmayıp şehirlerarası seyahatlerde de bulunarak düzen ve denetimi gerçekleştirmek.

Aşağıda yer alan “Banka Müfettiş Yardımcısı: Sınav Süreci, Görevleri ve Maaşı” isimli içeriği okuyarak ilgili personel kadrosu hakkında kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

Müfettiş Yardımcısı Başvuru Detayları

Son başvuru tarihi 26 Ekim 2022’dir. Banka son başvurunu tarihi değiştirme yetkisine sahiptir. Yayımlanan ilanla ilgili başvuru yapmak ve ilanı detaylı incelemek isteyenler haberin sonunda bulunan bağlantıdan faydalanabilirler.

Bu iş ilanı ilk olarak, bankanın ilk olarak kendi sitesinde yayınlanmıştır. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları tamamıyla ilgili kurumun inisiyatifinde olup, değiştirilme hakkı saklıdır. Aşağıda yer alan bağlantıyı kopyalayıp, tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırarak ilgili iş ilanının en güncel halini inceleyebilir, aynı zamanda ilana başvuru yapabilirsiniz. Bankaciyim.net’te yer alan diğer iş ilanlarını incelemek isterseniz banka iş ilanları, kamu iş ilanları ve diğer iş ilanları kategorilerini ziyaret edebilirsiniz.

https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/mufettis-yardimcisi-2022MY2
Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın