İş Bankası’ndan Günde 6 Liraya Bayram Kredisi

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala birçok banka bayram kredisi fırsatları oluşturmaya başladı. Bayram kredisi kullanmak isteyenler Garanti, Finansbank, Halkbank ve İş Bankası gibi bankalarla çalışabiliyorlar. İş Bankası geleneksel bayram kredisini bu yıl ikinci kez aktif etti. Buna göre bayram kredisi almak isteyenler İş Bankası’na bayram kredisi başvurusu yapmaya başlayabilecekler.

İş Bankası bayram kredisi 5 bin liradan başlayarak 50 bin liraya kadar verilmektedir. Yani bu bankanın bayram kredisi kampanyasından faydalanan kişiler 50 bin liraya kadar kredi talep edebiliyorlar. 15 bin liradan daha fazla kredi alanlar için kredi faiz oranları düşürülüyor.

5 bin liradan 15 bin liraya kadar İş Bankası bayram kredisi kampanyasından faydalanmak isteyenler için belirlenen kredi faiz oranı 1,35 iken bu miktardan daha fazla kredi alan kişiler için kredi faizleri 1,27’ye düşüyor.

İş Bankası bayram kredisi alan kişiler en fazla 36 ay vade talep edebileceklerini unutmamalılar. Buna ek olarak kredi için birtakım masraflar sizlerden alınıyor. Her bin lira için bankaya 5 TL tahsis ücreti ödemek zorundasınız. Kredide zorunlu hayat sigortası da bulunuyor, bunun ücreti kişiden kişiye göre değişmektedir.

 Bin lira alan kişiler 12 ay taksitle geri ödeme yapmak istiyorlarsa aylık olarak bankaya 462 lira ödemeleri gerekir. Aynı kredi 36 ay vadeli olarak alındığında aylık taksit tutarı 184 liraya düşüyor. Daha detaylı bir hesaplama tablosu için İş Bankası resmi internet sitesine göz atabilir ya da size en yakın İş Bankası şubesine uğrayabilirsiniz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four − three =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.