İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

0
İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyası

İş Bankası, hem bayramın yaklaşması hem de pandemi döneminde herkese destek olmak için bayram kredisi kampanyası düzenledi. İş Bankası bayram kredisi pek çok fırsat sunuyor. İşte detaylar!

İş Bankası Bayram Kredisi Detayları (50.000 TL Kredi)

Eğer İş Bankası müşteriyseniz internet şubesi ve İşCep uygulamasından hızlıca başvuru yapabiliyorsunuz. Anında kredi imkanı sunan banka, kredi faiz oranını kişiye özel belirliyor. Öncesinde belirlenmiş bir faiz oranı bulunmuyor.

50.000 TL’ye varan kredi imkanı sunan İş Bankası bayram kredisi, aynı zamanda 60 ay (5 sene) vade süresi sunuyor. Kredi geri ödemeleri ise 90 gün sonra başlıyor. Yani İş Bankası bayram kredisi başvurusu yaptığınızda ve krediniz onaylandığında ödemeler 2020 Eylül ayında başlıyor.

İş Bankası Müşterisi Olmayanlar Kredi Başvurusunu Nasıl Yapacak?

İş Bankası müşterisi değilseniz bayram kredisinden yararlanabilmek için banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Sürecin hızlı ilerlemesi için ise kredi başvurusunda istenen belgeleri yanınızda getirmelisiniz. Bu belgeler;

  • Kimlik cüzdanı ve fotokopisi,
  • Gelir belgesi,
  • İkametgah belgesi,
  • Kefil (Her durumda istenmiyor.),
  • Şirket sahibiyseniz vergi levhası.

İnternet Şubesinden Bayram Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İnternet şubesinden bayram kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bunun için ilk olarak Türkiye İş Bankası’nın internet sitesine girmelisiniz.  Daha sonra Krediler>Anında Kredi ya da Başvuru-ürünler>Anında kredi adımlarını takip etmelisiniz.

Avatar photo
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın