Ana SayfaKredilerDenizbank Emeklilere Özel Webde İhtiyaç Kredisi

Denizbank Emeklilere Özel Webde İhtiyaç Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank, Sberbank bünyesinde faaliyet gösteren bir finansal kuruluştur. Rusya merkezli Sberbank ile birçok ülkede iştiraki bulunan bir bankadır. İhtiyacı olan müşterilerinin harcamalarının artması durumunda ihtiyaç kredisi hizmetleriyle finansal destek sağlamaktadır.

Birçok kredi fırsatı sağlayan banka, 55 bin TL’ye kadar emeklilere özel ihtiyaç kredisi fırsatı sağlamaktadır. Emeklilere özel olarak sağlanan ihtiyaç kredileri için banka 36 aya varan vade fırsatlarını size sağlamaktadır.

Denizbank Emeklilere Özel Webde İhtiyaç Kredisi %1,38’den başlayan faiz oranlarıyla müşterilerini karşılamaktadır. Faiz oranları vade süresine yükselebilmekte olup, %1,40’a kadar çıkmaktadır. %1,38’lik faiz oranları 12 aylık  vade süreleri için geçerli olurken 13-24 aylık vade süreleri için %1,40 faiz oranları uygulanmaktadır.

Tüm emekli müşterilere özel olarak sağlanan bu emekli kredisi için Web’den Hemen Başvur butonu ile kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz kredi başvurusu için şubeleri de ziyaret edebilirsiniz. Şubeye giderken sadece nüfus cüzdanınız yeterlidir.

İhtiyaç kredisi için örnek ödeme planları oluşturan banka 10 bin TL’lik örnek tutar üzerinden hesaplamalar gerçekleştirmiştir.

  • 10.000 TL, 12 ay vade süresi ve %1,38 faiz oranıyla aylık taksitler  926 TL’dir.  Emekli kredisi için kredi tahsis ücreti 50 TL, sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı 210 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,9177, yıllık toplam maliyet oranı %23,0130’dur.
  • 10.000 TL, 24 ay vade süresi ve %1,40 faiz oranıyla aylık taksitler  510 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı 309 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,8994, yıllık toplam maliyet oranı %22,7927’dir.
  • 10.000 TL, 36 ay vade süresi ve %1,40 faiz oranıyla aylık taksitler  372 TL’dir. Kredi tahsis ücreti 50 TL, sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı 372 TL, aylık toplam maliyet oranı %1,8828, yıllık toplam maliyet oranı %22,5941’dir.
Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.