Ana SayfaGündemDenizbank’tan Taksi Ödemelerine POS Gerektirmeyen Çözüm

Denizbank’tan Taksi Ödemelerine POS Gerektirmeyen Çözüm
D

-

Hem kendi müşterilerine hem de tüm insanlara kolaylık getiren Denizbank’tan bir ilk daha! Bundan sonra taksilerde POS gerektirmeyen çözüm ile herkes kartsız taksi ücretlerini ödeyebilecek.

Denizbank, BiTaksi ile Mastercard’ın tap-on-phone ödeme çözümünü kullanarak taksiciler ve müşterileri için bir ilke imza atarak kolaylık sağladı. Bundan sonra taksi ödemelerinde POS cihazlarına gerek kalmadan kartla ödemeler yapılabilecek.

Müşteri deneyimlerini daha da iyileştirmek için veri bilimi alanında uzmanlığını kullanarak, daima son teknolojilere yatırım yapan DenizBank, BiTaksi iş birliğiyle, POS kullanımını her an herkes için ulaşabilir hale getiren BiTaksi POS uygulamasını hayata geçirerek büyük bir adım attı. Yeni uygulama üzerine hazırlanan lansmanına özel olarak; 11 Ekim – 11 Kasım tarihleri arasında, BiTaksi üzerinden DenizBank kredi kartlarıyla yapılan ilk harcamaya yüzde 50 indirim imkanı ile daha iyi fırsatlar sunuyor.

POS Gerektirmeyen Çözüm

POS Gerektirmeyen Çözüm
POS Gerektirmeyen Çözüm

POS gerektirmeyen çözüme göre; BiTaksi’ye üye olan şoförler üzerinden NFC özellikli android cep telefonları POS cihazı gibi bir ödeme kabul cihazına döünüşüm sağlayabiliyor. Tüm temassız kredi kartlarınızla yapacağınız ödemelerde de bunu mümkün oluyor.

“Teknoloji ve inovasyondaki tecrübemizin gücüyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Ödeme sistemleri üzerinden kapsama alanının yeni teknolojileri ve bilimsel bakış açıları ile hızla gelişme sağladığını ve temassız ödemelerle başlayan sürece dikkat çekildi. Mobil cihazlar, giyilebilir teknolojiler, nörobilim ve veri biliminin de kullanımı ile tamamen müşteri deneyimi odaklı hale geldiğini vurguluyorlar.

Denizbank Yenilikçi ve Teknoloji Odaklı

Denizbank Yenilikçi ve Teknoloji Odaklı
Denizbank Yenilikçi ve Teknoloji Odaklı

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran:

“Banka olarak kullanıcı deneyiminin rekabette farklılaşmayı beraberinde getirdiğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla tekilleştirilmiş, kolay ve sade bir mobil ödeme deneyimi sunmak, Banka olarak başlangıç noktamız. Ödeme ağının ilk kez bu kadar çift taraflı hale geldiği iklimde, cep telefonlarının POS olarak kullanılabilmesi önem arz ediyor.”

“Biz de DenizBank’ın yenilikçi ve teknoloji odaklı finansal market olma vizyonuna paralel şekilde, müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiğini bildiğimiz BiTaksi iş birliğiyle, üye işyeri POS operasyonlarını müşterilerimizin telefonuna taşıdık; süreçlerin hızlı, etkin ve her an ulaşılabilir olmasını sağladık. Artan temassız kullanım yöneliminin de farkında olarak, taksicilerimizin ve yolcularımızın hayatını kolaylaştıran, güvenli ve hijyenik ödeme fırsatı sunan bir uygulama hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde de teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübemizin gücüyle, müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

En güncel banka iş ilanlarını takip etmek ve sektörel blog içeriklerinden anında haberdar olmak için Instagram'da bizi takip edebilirsiniz.
www.instagram.com/bankaciyim

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
44TakipçilerTakip Et
2,350TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol