Ana SayfaGündemDenizbank’tan Taksi Ödemelerine POS Gerektirmeyen Çözüm

Denizbank’tan Taksi Ödemelerine POS Gerektirmeyen Çözüm

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Hem kendi müşterilerine hem de tüm insanlara kolaylık getiren Denizbank’tan bir ilk daha! Bundan sonra taksilerde POS gerektirmeyen çözüm ile herkes kartsız taksi ücretlerini ödeyebilecek.

Denizbank, BiTaksi ile Mastercard’ın tap-on-phone ödeme çözümünü kullanarak taksiciler ve müşterileri için bir ilke imza atarak kolaylık sağladı. Bundan sonra taksi ödemelerinde POS cihazlarına gerek kalmadan kartla ödemeler yapılabilecek.

Müşteri deneyimlerini daha da iyileştirmek için veri bilimi alanında uzmanlığını kullanarak, daima son teknolojilere yatırım yapan DenizBank, BiTaksi iş birliğiyle, POS kullanımını her an herkes için ulaşabilir hale getiren BiTaksi POS uygulamasını hayata geçirerek büyük bir adım attı. Yeni uygulama üzerine hazırlanan lansmanına özel olarak; 11 Ekim – 11 Kasım tarihleri arasında, BiTaksi üzerinden DenizBank kredi kartlarıyla yapılan ilk harcamaya yüzde 50 indirim imkanı ile daha iyi fırsatlar sunuyor.

POS Gerektirmeyen Çözüm

POS Gerektirmeyen Çözüm
POS Gerektirmeyen Çözüm

POS gerektirmeyen çözüme göre; BiTaksi’ye üye olan şoförler üzerinden NFC özellikli android cep telefonları POS cihazı gibi bir ödeme kabul cihazına döünüşüm sağlayabiliyor. Tüm temassız kredi kartlarınızla yapacağınız ödemelerde de bunu mümkün oluyor.

“Teknoloji ve inovasyondaki tecrübemizin gücüyle çalışmaya devam edeceğiz.”

Ödeme sistemleri üzerinden kapsama alanının yeni teknolojileri ve bilimsel bakış açıları ile hızla gelişme sağladığını ve temassız ödemelerle başlayan sürece dikkat çekildi. Mobil cihazlar, giyilebilir teknolojiler, nörobilim ve veri biliminin de kullanımı ile tamamen müşteri deneyimi odaklı hale geldiğini vurguluyorlar.

Denizbank Yenilikçi ve Teknoloji Odaklı

Denizbank Yenilikçi ve Teknoloji Odaklı
Denizbank Yenilikçi ve Teknoloji Odaklı

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran:

“Banka olarak kullanıcı deneyiminin rekabette farklılaşmayı beraberinde getirdiğinin bilincindeyiz. Dolayısıyla tekilleştirilmiş, kolay ve sade bir mobil ödeme deneyimi sunmak, Banka olarak başlangıç noktamız. Ödeme ağının ilk kez bu kadar çift taraflı hale geldiği iklimde, cep telefonlarının POS olarak kullanılabilmesi önem arz ediyor.”

“Biz de DenizBank’ın yenilikçi ve teknoloji odaklı finansal market olma vizyonuna paralel şekilde, müşterilerimizin sıklıkla tercih ettiğini bildiğimiz BiTaksi iş birliğiyle, üye işyeri POS operasyonlarını müşterilerimizin telefonuna taşıdık; süreçlerin hızlı, etkin ve her an ulaşılabilir olmasını sağladık. Artan temassız kullanım yöneliminin de farkında olarak, taksicilerimizin ve yolcularımızın hayatını kolaylaştıran, güvenli ve hijyenik ödeme fırsatı sunan bir uygulama hayata geçirdik. Önümüzdeki dönemde de teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübemizin gücüyle, müşterilerimizin yaşam kalitesini artırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

48,216BeğenenlerBeğen
11,397TakipçilerTakip Et
64TakipçilerTakip Et
2,238TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Garanti BBVA Müşteri Danışmanı Alımı!

Banka, İstanbul'daki şubeleri için banka personel alımları yapacağını duyurarak açık pozisyonun Garanti BBVA Müşteri...

QNB Finansbank 45 İlde Lise Mezunu Mobil Satış Temsilcisi Alacak!

İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...

Asgari Ücret Zammında 4 Farklı Senaryo!

Asgari ücret zammıyla alakalı olarak bütün gözler 5 Haziran’a TÜİK tarafından açıklanacak olan enflasyon...

TEB Lise Mezunu Makam Şoförü Alımı Yapacak!

Türk Ekonomi Bankası TEB lise mezunu çok sayıda personel alımları yapıyor. Hem TEB hem de diğer banka personel alımları, banka iş ilanları, banka sınavları ve banka iş başvurularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kuveyt Türk Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı Yapıyor!

Kuveyt Türk Katılım Bankası, İstanbul'un Anadolu yakasında Çağrı Merkezi Müdürlüğünde görevlendirmek için banka personel alımları yapacak.

TÜRK-İŞ Açıkladı: Açlık Sınırı 10 bin 362 TL Oldu!

TÜRK-İŞ tarafından açıklanan verilere göre 4 kişilik bir çekirdek ailenin aylık gıda masraflarını içeren...