Ana SayfaKredilerDenizbank’tan 55 Bin Liraya Kadar 0,99 Faizli Bayram Kredisi

Denizbank’tan 55 Bin Liraya Kadar 0,99 Faizli Bayram Kredisi

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Denizbank Bayram Kredisi 2016

Kurban Bayramı için kredi çekmek isteyen kişilerin tercih edebileceği bankalardan biri de Denizbank’tır. Denizbank her yıl olduğu gibi bu yıl için de güncel bir kredi kampanyası sundu. Denizbank bayram kredisi sayesinde kredi almak isteyen kişiler belli bir miktara kadar düşük kredi faiz oranlarından da faydalanabiliyor.

Bu bankanın vermiş olduğu bayram kredisi için üst limit 55 bin liradır. Yani bayram kredisi alırken 55 bin liraya kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuzu Denizbank internet şubesinden yapma şansınız da bulunuyor.

Bu krediyi alan kişiler için sunulan vade seçenekleri 1 ay ile 36 ay arasında değişmektedir. Yani kredi almak isteyen kişiler 1 ay ile 36 ay arasında bir seçim yapmalı, buna göre hareket etmeliler.

Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa yapmanız gereken tek şey bir Denizbank şubesine kimlik belgenizle birlikte başvurmaktır.

Kredinin faiz oranları değişiklik gösteriyor, kredinin faiz oranlarının değişmesine neden olan şey ise alınan kredinin miktarıyla doğru orantılıdır. Yani daha az kredi alan kişiler daha düşük kredi faiz oranlarından faydalanabiliyorlar, daha fazla kredi alan kişiler ise daha yüksek kredi faiz oranlarıyla kredi çekmek durumunda kalıyorlar.

2 bin liraya kadar aldığınız kredi için 0,99 kredi faiz oranı ödemeniz gerekiyor, 10 bin liralık krediyi 12 ay için alırsanız kredi faiz oranı 1,55, 24 ay vade ile alırsanız 1,59 oluyor.

Eğer 2 bin lira kredi çekerek 12 ayda geri ödemek isterseniz masraflarınız hariç bankaya ayda 180 TL ödemeniz gerekecektir. 10 bin lira kredi alarak 24 ay vadede ödemek isterseniz de aylık 523 liralık bir ödeme yapmanız gerekecektir. 

Orhan Babaeski
Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

Merak ettiklerini sormak için:

Yorum alanını doldurun.
Lütfen adınızı buraya yazın

Aramıza Katılın

0BeğenenlerBeğen
0TakipçilerTakip Et
68TakipçilerTakip Et
2,210TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol

Ticari Kredi Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Ticari kredi, işletmelerin genişleme, ekipman yatırımı, stok finansmanı gibi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için kullandığı...

Hayat Sigortası Kapsamı Nedir? Avantajları Nelerdir?

Hayat sigortası, sigortalı kişinin kendisini, yakınlarını çeşitli olumsuz durumlara karşı maddi olarak güvence altına...

TTNET Faturası Nasıl Ödenir ve Borç Öğrenme (ADIM ADIM)

İnternet erişimini sağlayan TTNET aboneleri için fatura ödeme ve sorgulama işlemleri artık çok daha...

Kripto Grafiklerini Anlama: Her Kripto Para Canlı Borsa Grafiklerini Aynı Gösterir mi?

Kripto para grafik analizi, kripto dünyasındaki tüccarlar ve yatırımcılar için temel bir beceridir. Bu...

Albaraka Türk Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası, banka personel alımları kapsamında yayınladığı iş ilanı ile İstanbul Ümraniye...

İmza Sirküsü ve İmza Beyannamesi: Fiyatları, Farkı, Örneği

İmza beyannamesi ile sirküsü çok fazla karıştırılan iki kavram. Günümüzde bu iki kavram birbirinin yerine kullanılmaktadır.