Denizbank’tan 55 Bin Liraya Kadar 0,99 Faizli Bayram Kredisi

Denizbank Bayram Kredisi 2016

Kurban Bayramı için kredi çekmek isteyen kişilerin tercih edebileceği bankalardan biri de Denizbank’tır. Denizbank her yıl olduğu gibi bu yıl için de güncel bir kredi kampanyası sundu. Denizbank bayram kredisi sayesinde kredi almak isteyen kişiler belli bir miktara kadar düşük kredi faiz oranlarından da faydalanabiliyor.

Bu bankanın vermiş olduğu bayram kredisi için üst limit 55 bin liradır. Yani bayram kredisi alırken 55 bin liraya kadar kredi talebinde bulunabilirsiniz. Başvurunuzu Denizbank internet şubesinden yapma şansınız da bulunuyor.

Bu krediyi alan kişiler için sunulan vade seçenekleri 1 ay ile 36 ay arasında değişmektedir. Yani kredi almak isteyen kişiler 1 ay ile 36 ay arasında bir seçim yapmalı, buna göre hareket etmeliler.

Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa yapmanız gereken tek şey bir Denizbank şubesine kimlik belgenizle birlikte başvurmaktır.

Kredinin faiz oranları değişiklik gösteriyor, kredinin faiz oranlarının değişmesine neden olan şey ise alınan kredinin miktarıyla doğru orantılıdır. Yani daha az kredi alan kişiler daha düşük kredi faiz oranlarından faydalanabiliyorlar, daha fazla kredi alan kişiler ise daha yüksek kredi faiz oranlarıyla kredi çekmek durumunda kalıyorlar.

2 bin liraya kadar aldığınız kredi için 0,99 kredi faiz oranı ödemeniz gerekiyor, 10 bin liralık krediyi 12 ay için alırsanız kredi faiz oranı 1,55, 24 ay vade ile alırsanız 1,59 oluyor.

Eğer 2 bin lira kredi çekerek 12 ayda geri ödemek isterseniz masraflarınız hariç bankaya ayda 180 TL ödemeniz gerekecektir. 10 bin lira kredi alarak 24 ay vadede ödemek isterseniz de aylık 523 liralık bir ödeme yapmanız gerekecektir. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.