Ana SayfaKredilerFinansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Finansbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yayın tarihi:

Kategori:

Google Haberlere Abone Ol:

Bu içerikte neler var?

  Finansbank’tan İhtiyaç Kredisi

  Olası ihtiyaçlarınız için bankadan kredi almak istiyorsanız herhangi bir şekilde ipotek olayına girmeden ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız gerekiyor. Ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan birçoğu müşterilerine ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaktadır. Bu ihtiyaç kredisi kampanyalarından birini de Finansbank sunuyor. Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranına baktığımızda sabit bir kredi faiz oranı karşımıza çıkıyor. Zira bazı bankalar müşteriye göre kredi faiz oranı belirlerken Finansbank sabit ve tek bir kredi faiz oranı benimsemiş durumda.

  Finansbank ihtiyaç kredisi için iki farklı masraf ödemeniz gerekiyor. Bu masraflardan ilki kredi tahsis ücretidir, kredi başvurusu yaparken ya da krediniz çıktıktan sonra bu ücreti ödeyebilirsiniz. Bunun için belirlenen oran kredinin binde beşi kadardır. Yani 10 bin lira kredi çekerseniz 50 lira kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekir.

  Finansbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin zorunlu bir şekilde banka bünyesinde hayat sigortası yaptırmaları gerekiyor. Sigortayı nasıl yaptıracağınız konusunda banka tarafından yönlendiriliyorsunuz. İhtiyaç kredisi için belirlenen hayat sigortası bedeli değişkenlik gösterebilir, bunun için kredi başvurusu esnasında bilgi alabilirsiniz.

  Kredinin net faiz oranı yüzde 1,20’dir. Kredinin içerisine tüm vergiler de dahil edilir ve kredi bu haliyle sizlere sunulur.

  Finansbank ihtiyaç kredisi için belirlenen yıllık maliyet oranı ise yüzde 17,64’tür. Bu kredi için bir kişiyi de kefil göstermek zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.

  1,20 faiz oranına sahip olan bankadan kredi çekerek 10 bin lira aldığınızda 1 aydan 36 aya kadar vade belirleyebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz vade 36 ay ise aylık taksit tutarınız 357 lira olacaktır. Yani bunun için 357 lira aylık taksit ödemeniz gerekir.

  10 bin liralık kredinin toplam geri ödemesi 12 bin 935 liradır. Yani almış olduğunuz kredi için ödemeniz gereken toplam faiz miktarı 2 bin 935 lira olacaktır. 

  Orhan Babaeski
  Orhan Babaeskihttps://www.bankaciyim.net
  Bankacılık sektörünü yakından takip eden Orhan Babaeski, bankacılık kariyeri alanında yaptığı araştırmaları içerikselleştirmeyi sever. Güncellemeler ve banka haberlerini yakından takip eden Orhan, kendi yorumlarıyla birlikte gelişmelerden haberdar olunması için içerikler hazırlar.

  Merak ettiklerini sormak için:

  Yorum alanını doldurun.
  Lütfen adınızı buraya yazın

  Aramıza Katılın

  48,216BeğenenlerBeğen
  11,397TakipçilerTakip Et
  63TakipçilerTakip Et
  2,249TakipçilerTakip Et
  0AboneAbone Ol

  Halkbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin en önemli finans kuruluşlarından olan Halkbank, yayımlamış olduğu banka iş ilanları ile personel...

  Merkez Bankası Yüksek Kur Talebinde Bulundu!

  Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB), sektörde faaliyet gösteren bankalardan yüksek kur talebinde bulundu. Elde...

  Vakıfbank Personel Alımları Yapıyor!

  Türkiye’nin devlet destekli ve en eski bankalarından olan Vakıfbank, yayımlamış olduğu yeni ilanlarla banka...

  Garanti BBVA Staj Başvuruları Başladı

  Garanti BBVA’nın yaptığı banka iş ilanları duyurusunda üniversite öğrencilerine staj imkanı sağlayan programdan bahsedildi.Garanti...

  Taşıt Kredisi Şartları Nelerdir?

  Taşıt Kredisi Nedir?Taşıt kredisi, bireysel müşterilere taşıt alımı için sağlanan bir tür tüketici kredisi...

  QNB Finansbank Lise Mezunu Alım Yapıyor

  İlk Türk bankası olması ve yurtdışındaki piyasalar tarafından da kendisine duyulan güvenden dolayı her...